Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Equa

Vildist taimekast must Equa Home

45,95 €
Laos
SKU
Vildist taimekast must
EQUA Home taimekastis saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris. Seda saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina. Valmistatud Sloveenias, EL-is Suurus: Pikkus: 68cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 32 cm. Maht: 45,4 l. Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Kastison vildist pott, kaitsekiht ja 2 puupulka. Väga lihtne kokku panna. Kastil spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit. Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda. Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud 2014. aasta talvel Sloveenia metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt. MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Vildist maitsetaimepott hall Equa Home Eelmine Vildist maitsetaimepott hall Equa Home

EQUA Home taimekastis saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris.

 • Saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina. Valmistatud Sloveenias, EL-is Suurus:
 • Pikkus: 68cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 32 cm.
 • Maht: 45,4 l.
 • Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.
 • Kastis on vildist pott, kaitsekiht ja 2 puupulka.
  Väga lihtne kokku panna.

  Kastil spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit. Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda.
  Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud 2014. aasta talvel Sloveenia metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt. MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.
Lisainfo
SKU Vildist taimekast must
materjal Vilt, puit
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Equa
Värv BLACK
Write Your Own Review
Kirjuta tagasiside Vildist taimekast must Equa Home
To Top