Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele

Võta ühendust

ETTEVÕTTEST

Ökopood.ee on 2023.a. loodud e-pood.

 

Meie moto: "Jätkusuutlik mõtlemine ja valikud parema oleviku ja tuleviku jaoks."

Kust sai alguse ökopood.ee?
????Meie pere tõsisem huvi ja teadlikkus igasuguste igapäevaste toodete vastu, mida me kasutame, tõusis oluliselt alates esimese lapse sünnist (see oli siis 8 aastat tagasi). Siis muutusid eriti oluliseks igasugused nahasõbralikud kosmeetikatooted, ka pesuvahendid.
????Sealt edasi mõned aastad otsustasime kolida maale. Pakkisime oma asjad peale pikka ettevalmistust vanasse rehetalusse, metsade ja põldude vahele, tundmatusse eikuskile.
????Muuhulgas pidime autonoomse vee ja kanalisatsiooni tegema ja siis üsna kiiresti jõudis kohale teadmine, et ükskõik, mida me igapäevaselt tarbime manifesteerub meie tagahoovis, näiteks vees, mida me igapäevaselt joome. Me juba enne tarbisime igapäevaseid kodu- ja kosmeetikatooteid üsna teadlikult ja valisime neid hoolikalt aga viimane vint sai keeratud asjale siinsamas maal elades.
Õpime ise samuti iga päev! Oma keha ja keskkonna hoidmine on korralik valjakutse tänapäeva tingimustes aga kui vähemalt üritada üks samm korraga, on parem kui üldse mitte.
Seega tegime väikese veebipoe ökopood.ee, kus on kokku pandud tooted, mida ise tarbime igapäevaselt ja tahame teha ka Teie jaoks valiku lihtsamaks. Kõike on ju igal pool palju, meie e-poes on kõik tooted hoolikalt valitud ja kahtlemata head! Armastame ka väga kohalikke Eesti tootjaid! Paljud tooted on ka ametlikult sertifitseeritud, selle kohta info ka jooksvalt täieneb.
Otsime ka pidevalt häid lahendusi pakkimiseks, et jätta endast maksimaalselt väike ja kerge jalajälg.

Meie e-pood on loodud südame ja mõistusega, et pakkuda sulle laia valikut keha- ja keskkonnasõbralikke tooteid, mis kutsuvad esile positiivseid muutusi nii sinu elus kui ka meie armsal planeedil.

Ökopood.ee on rohkemat kui lihtsalt e-pood – see on kogukond, kus jagame teadmisi ja inspireerime üksteist elama teadlikumat ja vastutustundlikumat elu. Oleme pühendunud pakkuma sulle mitte ainult kvaliteetseid tooteid, vaid ka väärtuslikku teavet, mis aitab sul teha teadlikke otsuseid ning astuda sammukese lähemale jätkusuutlikule tulevikule.

Iga toode Ökopood.ee valikus kannab endas lugu ja eesmärki. Oleme valinud partnerid, kes jagavad meie visiooni maailmast, kus tarbimine ei kahjusta keskkonda ega meie tervist. Meie poes saad endale soetada mitte ainult tooteid, vaid ka lootust ja kindlustunnet, et su väikesed valikud loovad suure muutuse.

Liitu meiega Ökopood.ee-s ning avasta uus viis, kuidas elada harmoonias enda ja ümbritseva loodusega. Oleme siin, et toetada sind igal sammul parema elustiili suunas – sest me usume, et koos saame teha maailmast tõesti imelise paiga elamiseks!

????Tervitades perekond Sipelgad

Ökopood.ee kontor asub Märjamaal, Kasti tee 40.

Ökopood.ee klienditugi 
E-mail: tere@ökopood.ee 
Telefon: +372 5647 6709 (E-R 10:00-16:00)

Frenor OÜ
Registrikood: 14619513
KMKR: EE102209262
Aadress: Kasti tee 40, Märjamaa

Sandra Sipelgas
E-post: sandra@ökopood.ee 

Swedbank: EE282200221070644356

Mugavat ostlemist!

Kirjutage meile
Jätke meile teade ja me võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.
To Top