Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Equa

Vildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav) grey

29,95 €
Laos
SKU
3830064680976-1
Home taimepoti abil saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris. Seda maitsetaimepotti saab kasutada tasapinnal kui ka riputada üles. Seda saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina. Valmistatud Sloveenias, EL-is .Suurus: Pikkus: 68 cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 28 cm Maht: 38,4L Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Pott sisaldab vildist potti ja kaitsekihti Väga lihtne kokku panna. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit. Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda. Potil on spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud Sloveenias 2014. aasta talvel metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt. MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Vildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav) Eelmine Vildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav)

Home taimepoti abil saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris. Seda maitsetaimepotti saab kasutada tasapinnal kui ka riputada üles.
Seda saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina.
Valmistatud Sloveenias, EL-is .Suurus: Pikkus: 68 cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 28 cm Maht: 38,4L


Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.
Pott sisaldab vildist potti ja kaitsekihti Väga lihtne kokku panna. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit.
Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda.

Potil on spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud Sloveenias 2014. aasta talvel metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt.
MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.

Lisainfo
SKU 3830064680976-1
materjal Vilt, puit
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Equa
Värv GREY
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav) grey
To Top