Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Equa

Vildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav)

29,95 €
Laos
SKU
3830064680976
Home taimepoti abil saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris. Seda maitsetaimepotti saab kasutada tasapinnal kui ka riputada üles. Seda saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina. Valmistatud Sloveenias, EL-is .Suurus: Pikkus: 68 cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 28 cm Maht: 38,4L Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes. Pott sisaldab vildist potti ja kaitsekihti Väga lihtne kokku panna. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit. Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda. Potil on spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud Sloveenias 2014. aasta talvel metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt. MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Vildist taimekast hall Equa Home Eelmine  Vildist taimekast hall Equa Home

Home taimepoti abil saate kasvatada oma tervislikku kodust toitu või vürtse mugavalt oma kodus, rõdul, terrassil või isegi korteris. Seda maitsetaimepotti saab kasutada tasapinnal kui ka riputada üles.
Seda saab kasutada ka lillede dekoratiivpotina.
Valmistatud Sloveenias, EL-is .Suurus: Pikkus: 68 cm; Laius: 35 cm; Kõrgus: 28 cm Maht: 38,4L


Sobib kasutamiseks sise- ja välistingimustes.
Pott sisaldab vildist potti ja kaitsekihti Väga lihtne kokku panna. Kõik looduslikud materjalid: vilt ja puit.
Pehmel vildil on täiuslikud omadused kasvavate taimede töötlemiseks, kuna see võimaldab taimedel ja mullal hingata ning samal ajal hoida just õiges koguses vett ja niiskust, et taimed saaksid nautida täiuslikku kasvukeskkonda.

Potil on spetsiaalselt disainitud kaitsekiht, mida on lihtne potti sisse asetada ja mis kaitseb potti lekkimise eest, kuid hoiab samal ajal niiskust ja laseb taimedel hingata. Kõik Equa Home tooted sisaldavad puitosi, mis on saadud Sloveenias 2014. aasta talvel metsades toimunud looduskatastroofis hävinud puudelt.
MÄRKUS: Taimede kastmisel peaksite olema ettevaatlik, kuna ulatuslik kastmine võib teie taimi kahjustada ja pottidest lekkida.

Lisainfo
SKU 3830064680976
materjal Vilt, puit
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Equa
Värv BLACK
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVildist maitsetaimepott hall Equa Home (riputatav)
To Top