Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ecoegg

Täitegraanulid valgele pesule Fresh Linen, 50 pesukorda

8,95 €
Laos
SKU
5060558050990
Kuivatusmunade sees on lõhnapulgakesed, mis jätavad su pesule õrna värskuse lõhna ja samal ajal pehmendab muna pesu. Ecoegg kuivatusmunad säästavad Sinu aega, raha ja energiat pesupesemisel. Ecoeggi kuivatusmuna puhul ei ole vaja kasutada riiete pesemisel eraldi pesupehmendajat, sest muna teeb ise su pesu pehmeks ja paneb selle õrnalt lõhnama (värskuse või kevadlille lõhnaga muna puhul). Ecoeggi munale annab lõhnaaroomi spetsiaalne pulk, mida saab täitena hiljem juurde osta ja mis asetatakse muna keskele.Sa võid muna kasutada ka ilma lõhnapulgata – sellisel juhul muna funktsioon on pesu pehmendamine. Peale kuivatusprotsessi võid muna jätta kuivatisse, seda ei pea eemaldama. Ära kasuta muna pesupesemise ajal! Lõhnapulga võid hiljem ära visata tavalisse majapidamise prügisse. Lõhnapulk ei ole toksiline ja see ei sisalda kemikaale ja sobib kasutamiseks ka tundlikule nahale. Kasutamine: viska kaks muna pesukuivatamis protsessi ajal kuivatisse ja pane masin käima. Mune võib kasutada kuni 90 kraadi juures. NB! Peale kuivatusprotsessi võivad munad olla kuumad!

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Refresh 48h tahke värske lõhnaga magneesiumiga deodorant meestele 40 gr Eelmine Refresh 48h tahke värske lõhnaga magneesiumiga deodorant meestele 40 gr

Innovaatiline pesupesemisvahend sisaldab mineraalseid graanuleid, mis Sinu pesu keemiavabalt puhtaks pesevad. Toode asendab ideaalselt vedelal ja pulbrilisel kujul olevaid pesupesemisvahendeid.  Valgendavad pesupesemuna graanulid sisaldavad looduslikku optilist valgendit, mis aitab hoida teie pesu erksama ja valgemana. Valgetes mineraalgraanulites näete pisikesi siniseid laike, mis aitavad Teie valget pesu valgena hoida. Valged ja mustad mineraalgraanulid töötavad vees koos, et tõhusalt tõmmata rõivakiududest mustust ja pehmendada riideid, muutes vee pH-väärtust, jättes teie pesu puhtaks ja värskeks, ilma kahjulikke keemilisi pesuvahendeid

Pesumuna sisse käivad mineraalsed väikesed kuulid, mis pesevad pesu puhtaks. Toode sobib iga pH-ga veele. Toode ei sisalda petrokemikaale, ensüüme, valgendajaid, fosfaate, parabeene, SLS, SLES, palmiõli ja mikroplasikut.

Toode sobib kasutamiseks beebiriiete, laste, allergikute riiete pesuks. Toode on piisavalt tõhus kogu pere riiete pesuks.

Pesumuna asendab nii pesugeeli kui ka pesupehmendajat. Vajadusel võib alati pehmendajat või pesuäädikat masinasse juurde valada.

Pesumuna on efektiivne 30-60 kraadise temperatuuri juures.

Kasutamine: viska muna pesumasinasse koos riietega ja pane pesu pesema! Kui graanulid on ära kulunud, on meie poest võimalik osta ka täidist. Toodet on võimalik kasutada ka käsitsipesuks – lihtsalt aseta pesumuna enne vette ligunema u 5-10 minutiks. Kui Sul on kuivatiga pesupesemismasin, siis eemalda muna enne kuivatusprogrammi. Peale pesu pesemist võta muna masinast välja ja lase sel kuivada.Vala kõik pakis kaasasolevad graanulid munasse nii, et suurem muna osa on peopesas ja väiksema keerate peale tagasi.

Millal on õige aeg muna täita uute graanulitega? Täida muna graanulitega uuesti u peale 70 pesukorda või kui graanulite hulk on alla poole muna.

Vaata toote kohta kasutusvideot siit: https://www.youtube.com/watch?v=wA-DGD2ntnA

NB! Hoia toode laste ja lemmikloomade eest kättesaamatus kohas! Tegemist ei ole mänguasjaga!

Lisainfo
Koostisosad Toote koostisosad: 5-15% anioonsed pindaktiivsed ained. 15–30% mitteioonsed pindaktiivsed ained. Calcium carbonate, Sodium alpha olefin (C14-16) sulphonate, tetrasodium tris(peroxol)decarbonate, Oxirane, 2-(chloromethyl)-, homopolymer, Sodium chloride, Dodecan-1-ol, ethoxylated, Disodium 2,2′-(biphenyl-4,4′-diyldiethene-2,1-diyl)dibenzenesulfonate, Perfume
SKU 5060558050990
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Ecoegg
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTäitegraanulid valgele pesule Fresh Linen, 50 pesukorda
To Top