Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ecoegg

Kuivatusmuna kuivatile pesu pehmendamiseks ja lõhnastamiseks Fresh Linen, 2 tk

17,95 €
Laos
SKU
5060558050143
Kuivatusmunade sees on lõhnapulgakesed, mis jätavad su pesule õrna värskuse lõhna ja samal ajal pehmendab muna pesu. Ecoegg kuivatusmunad säästavad Sinu aega, raha ja energiat pesupesemisel. Ecoeggi kuivatusmuna puhul ei ole vaja kasutada riiete pesemisel eraldi pesupehmendajat, sest muna teeb ise su pesu pehmeks ja paneb selle õrnalt lõhnama (värskuse või kevadlille lõhnaga muna puhul). Ecoeggi munale annab lõhnaaroomi spetsiaalne pulk, mida saab täitena hiljem juurde osta ja mis asetatakse muna keskele.Sa võid muna kasutada ka ilma lõhnapulgata – sellisel juhul muna funktsioon on pesu pehmendamine. Peale kuivatusprotsessi võid muna jätta kuivatisse, seda ei pea eemaldama. Ära kasuta muna pesupesemise ajal! Lõhnapulga võid hiljem ära visata tavalisse majapidamise prügisse. Lõhnapulk ei ole toksiline ja see ei sisalda kemikaale ja sobib kasutamiseks ka tundlikule nahale. Kasutamine: viska kaks muna pesukuivatamis protsessi ajal kuivatisse ja pane masin käima. Mune võib kasutada kuni 90 kraadi juures. NB! Peale kuivatusprotsessi võivad munad olla kuumad!

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Biolagunev komposteeritav plekieemaldus majapidamislapp Life Gives You Lemons 1 tk Eelmine Biolagunev komposteeritav plekieemaldus majapidamislapp Life Gives You Lemons 1 tk

Kuivatusmunade sees on lõhnapulgakesed, mis jätavad su pesule õrna värskuse lõhna ja samal ajal pehmendab muna pesu.

Ecoegg kuivatusmunad säästavad Sinu aega, raha ja energiat pesupesemisel. Ecoeggi kuivatusmuna puhul ei ole vaja kasutada riiete pesemisel eraldi pesupehmendajat, sest muna teeb ise su pesu pehmeks ja paneb selle õrnalt lõhnama (värskuse või kevadlille lõhnaga muna puhul).

Ecoeggi munale annab lõhnaaroomi spetsiaalne pulk, mida saab täitena hiljem juurde osta ja mis asetatakse muna keskele.Sa võid muna kasutada ka ilma lõhnapulgata – sellisel juhul muna funktsioon on pesu pehmendamine. Peale kuivatusprotsessi võid muna jätta kuivatisse, seda ei pea eemaldama. Ära kasuta muna pesupesemise ajal!

Lõhnapulga võid hiljem ära visata tavalisse majapidamise prügisse. Lõhnapulk ei ole toksiline ja see ei sisalda kemikaale ja sobib kasutamiseks ka tundlikule nahale.

Kasutamine: viska kaks muna pesukuivatamis protsessi ajal kuivatisse ja pane masin käima. Mune võib kasutada kuni 90 kraadi juures. NB! Peale kuivatusprotsessi võivad munad olla kuumad!

 

Lisainfo
SKU 5060558050143
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Ecoegg
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideKuivatusmuna kuivatile pesu pehmendamiseks ja lõhnastamiseks Fresh Linen, 2 tk
To Top