Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ecoegg

Kuivatusmuna lõhnapulgad lillelõhnalised Fresh Linen 4 tki

9,95 €
Laos
SKU
5060558050273
Valige Ecoegg Dyer Eggsile ideaalseks partneriks oma täidislõhna tugevdavad pulgad. Asendage oma olemasolevas Dyer Eggis olevad lõhnapulgad kahe uue täitepulgaga. Täitepakk annab teile veel 40 kuivatuskorda. KERGEEM KOORMUS PLANEEDILE JA TEIE TASKULE: kuivatusaja lühendamine kulutab ka vähem energiat, säästes nii teie raha kui ka aega! EGGTRAVAGANTNE DISAIN: ecoegg Dryer Eggsi patenteeritud kuivatuspallid jätavad teie pesu ülipehmeks, välistades vajaduse pesupehmendaja järele.TÄIELIKULT TUNDLIKULE NAHALE: Dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeensed kuivatimunad lisavad teie pesule õrna lõhna, olles samas õrnad tundlikule nahale. Need kuivatusmunad on saadaval ka lõhnavabana.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Kuivatusmuna lõhnapulgad lillelõhnalised Spring Blossom 4 tki Eelmine Kuivatusmuna lõhnapulgad lillelõhnalised Spring Blossom 4 tki

Valige Ecoegg Dyer Eggsile ideaalseks partneriks oma täidislõhna tugevdavad pulgad.

Asendage oma olemasolevas Dyer Eggis olevad lõhnapulgad kahe uue täitepulgaga. Täitepakk annab teile veel 40 kuivatuskorda.

KERGEEM KOORMUS PLANEEDILE JA TEIE TASKULE: kuivatusaja lühendamine kulutab ka vähem energiat, säästes nii teie raha kui ka aega!
EGGTRAVAGANTNE DISAIN: ecoegg Dryer Eggsi patenteeritud kuivatuspallid jätavad teie pesu ülipehmeks, välistades vajaduse pesupehmendaja järele.TÄIELIKULT TUNDLIKULE NAHALE: Dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeensed kuivatimunad lisavad teie pesule õrna lõhna, olles samas õrnad tundlikule nahale. Need kuivatusmunad on saadaval ka lõhnavabana.

 

 

Lisainfo
Koostisosad Alcohols, C>14; ethene homopolymer; glycerol monostearate; fumed silica; perfume (fragranced products).
SKU 5060558050273
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Ecoegg
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideKuivatusmuna lõhnapulgad lillelõhnalised Fresh Linen 4 tki
To Top