Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
UUS
Alphanova

SPF50 lõhnatu tooniv mineraalne veekindel päikesekreem näole, jumekamale nahale 50 gr

14,95 €
Laos
SKU
3760075070939
Keskmise tooniga päikesekreem tagab tõhusa, loomuliku ja nähtamatu päikesekaitse. Meie keskmise varjundiga päikesekreem on ECOCERTi poolt sertifitseeritud BIO COSMOS. Kasutame looduslikku päritolu mineraalfiltreid, mis tagavad kohese kaitse UVA ja UVB kiirte eest. Keskmise varjundiga päikesekreemi kahekordne eelis on see, et see pakub oma indeksiga 50+ väga kõrget kaitset, jätmata valget jälge, andes nahale kauni päevitunud värvi. Lisaks on see keskmise tooniga päikesekreem veekindel. Toonitud päikesekreem, mis on valmistatud orgaanilistest koostisosadest, ilma keemiliste filtriteta, ilma parabeenita, ilma keemiliste säilitusaineteta. Toonitud päikesekreem Monoï lõhnaga ehk lõhnab juba puhkuse järele! Kohene terve sära efekt, ühtlustab jumet. Mitterasvane ja mittekleepuv koostis, mis on rikastatud aloe vera, jojoba ja tamanu õlidega, mis on tuntud oma niisutavate ja kaitsvate omaduste poolest. Kõik meie päikesehooldustooted läbivad tõhususe testid, et tagada kaitse UVA/UVB kiirte eest. Valmistatud partiide kaitsetaseme tagamiseks viime läbi ka oma toodetele pistelisi tõhususe teste. Oleme alati kasutanud looduslikku päritolu mineraalseid päikesekaitsetooteid. Kasutame titaani osakesi suurusega 185–300 nm. Selle suurusega osakesed on liiga suured, et epidermistkihti läbida. Need jäävad naha pinnale, et täita täielikult oma rolli UV-kiirguse eest kaitsjana. Kasutamine: Kandke nahale ühtlane kiht. Alguses pigem vähem, et näeksite tooni sobivust. Korrake pealekandmist sageli pärast igat suplust.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Vegan Trademark

Vegan Society on heategevusorganisatsioon ja maailma vanim veganorganisatsioon, mis asutati Ühendkuningriigis 1944. aastal. Vegan Society tutvustatud Vegan Trademark on registreeritud Euroopas, USA-s, Kanadas, Austraalias ja Indias ja seda kasutatakse kogu maailmas üle 22 000 tootel. Nende pühendunud ja kogenud veganmeeskond kontrollib iga toodet, tehes koostööd tootjate ja tarnijatega erinevatest valdkondadest, et tagada iga toote vastavus kõrgeimatele veganstandarditele. Vegan Trademark uuendatakse igal aastal tagamaks, et neil on ajakohane teave kõigi sertifitseeritud toodete kohta.

BIO Cosmos Organic

Bio Cosmos Organic on Prantsuse sertifitseerimissüsteem, mis keskendub orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete sertifitseerimisele. Selle sertifitseerimissüsteemi nõuded hõlmavad orgaaniliste koostisosade kasutamist, tootmisprotsesside jälgimist ja keskkonnasõbralikke pakendamisvõimalusi.

Keskmise tooniga päikesekreem tagab tõhusa, loomuliku ja nähtamatu päikesekaitse. Meie keskmise varjundiga päikesekreem on ECOCERTi poolt sertifitseeritud BIO COSMOS. Kasutame looduslikku päritolu mineraalfiltreid, mis tagavad kohese kaitse UVA ja UVB kiirte eest.

Keskmise varjundiga päikesekreemi kahekordne eelis on see, et see pakub oma indeksiga 50+ väga kõrget kaitset, jätmata valget jälge, andes nahale kauni päevitunud värvi.

Lisaks on see keskmise tooniga päikesekreem veekindel. Toonitud päikesekreem, mis on valmistatud orgaanilistest koostisosadest, ilma keemiliste filtriteta, ilma parabeenita, ilma keemiliste säilitusaineteta.

Toonitud päikesekreem Monoï lõhnaga ehk lõhnab juba puhkuse järele! Kohene terve sära efekt, ühtlustab jumet. Mitterasvane ja mittekleepuv koostis, mis on rikastatud aloe vera, jojoba ja tamanu õlidega, mis on tuntud oma niisutavate ja kaitsvate omaduste poolest.

Kõik meie päikesehooldustooted läbivad tõhususe testid, et tagada kaitse UVA/UVB kiirte eest. Valmistatud partiide kaitsetaseme tagamiseks viime läbi ka oma toodetele pistelisi tõhususe teste.

Oleme alati kasutanud looduslikku päritolu mineraalseid päikesekaitsetooteid. Kasutame titaani osakesi suurusega 185–300 nm. Selle suurusega osakesed on liiga suured, et epidermistkihti läbida. Need jäävad naha pinnale, et täita täielikult oma rolli UV-kiirguse eest kaitsjana.

Kasutamine:

Kandke nahale ühtlane kiht. Alguses pigem vähem, et näeksite tooni sobivust.

Korrake pealekandmist sageli pärast igat suplust.

Lisainfo
SKU 3760075070939
Koostisosad Aqua, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide [Nano], Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Polyglyceryl-3 Diistearate, Coconut Alkanes, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, CI 77492, Polyhydroxystearic Acid, Stearic Acid, Calophyllum Inophyllum Seed Oil*, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Aluminium Hydroxide, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Alumina, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Anisate, CI 77499, Tocopherol.
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Alphanova
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideSPF50 lõhnatu tooniv mineraalne veekindel päikesekreem näole, jumekamale nahale 50 gr
To Top