Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Toofruit

Orgaaniline mineraalsete filtritega päikesekreem SPF50 aprikoosilõhnaline 3+ 30 ml

13,95 €
Laos
SKU
3760210760473
Toofruit nahahooldustooted on tehtud spetsiaalselt lastele. Looduslikud koostisosad sh looduslikud lõhnaained hoolitsevad õrnalt laste naha ja heaolu eest ilma nahka koormamata. SPF50 orgaaniline päikesekaitsekreem on loodusliku mineraalse filtriga ja lõhnab mõnusalt aprikoosi järgi. Toode on ohutu merekeskonnale. Toode sobib kasutamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mõnusa aprikoosilõhnaga päikesekreem sisaldab mineraalset nanoosakeste vaba filtrit – titanium dioksiidi. Lisaks on kreemis mitmed mõnusad nahka toetavad koostisained nagu Aloe Vera ja aprikoosiõli. Mitterasvase koositsega kreemi on lihtne hajutada, see ei jäta nahale valget kihti. Sobib lastele alates 3+ eluaastat. Toote efektiivsed koostisained: Titanium dioksiid – mineraalne looduslik filter, mis peegeldab kahjulikud päikesekiired tagasi juba naha pinnalt; Aprikoosiõli – nahka niisutava ja pehmendava omadusega; Aloe vera lehe mahl – põletikuvastase ja nahka parandava omadusega, antibakteriaalne. Kasutamine: Raputa pudelit enne kasutamist. Pumpa kreemi kätele ja hõõru kreemi näole ja kehale kuni imendumiseni. Kuigi kreem on veekindel, kanna kreemi nahale iga kahe tunni tagant, et kaitse päikese eest oleks maksimaalne.
465,00/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

ECOCERT

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem ja kõige prestiižikam standard, mida kohaldatakse looduslike ja orgaanilise kosmeetikavahendite tootjatele. See garanteerib looduslike kosmeetikavahendite sektoris erakordse puhtuse ja kvaliteedi.

BIO Cosmos Organic

Bio Cosmos Organic on Prantsuse sertifitseerimissüsteem, mis keskendub orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete sertifitseerimisele. Selle sertifitseerimissüsteemi nõuded hõlmavad orgaaniliste koostisosade kasutamist, tootmisprotsesside jälgimist ja keskkonnasõbralikke pakendamisvõimalusi.

Toofruit nahahooldustooted on tehtud spetsiaalselt lastele. Looduslikud koostisosad sh looduslikud lõhnaained hoolitsevad õrnalt laste naha ja heaolu eest ilma nahka koormamata.

SPF50 orgaaniline päikesekaitsekreem on loodusliku mineraalse filtriga ja lõhnab mõnusalt aprikoosi järgi. Toode on ohutu merekeskonnale. Toode sobib kasutamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Mõnusa aprikoosilõhnaga päikesekreem sisaldab mineraalset nanoosakeste vaba filtrit – titanium dioksiidi.

Lisaks on kreemis mitmed mõnusad nahka toetavad koostisained nagu Aloe Vera ja aprikoosiõli. Mitterasvase koositsega kreemi on lihtne hajutada, see ei jäta nahale valget kihti.

Sobib lastele alates 3+ eluaastat.

Toote efektiivsed koostisained:

Titanium dioksiid – mineraalne looduslik filter, mis peegeldab kahjulikud päikesekiired tagasi juba naha pinnalt;
Aprikoosiõli – nahka niisutava ja pehmendava omadusega;
Aloe vera lehe mahl – põletikuvastase ja nahka parandava omadusega, antibakteriaalne.
Kasutamine: Raputa pudelit enne kasutamist. Pumpa kreemi kätele ja hõõru kreemi näole ja kehale kuni imendumiseni. Kuigi kreem on veekindel, kanna kreemi nahale iga kahe tunni tagant, et kaitse päikese eest oleks maksimaalne.

Lisainfo
Koostisosad AQUA (WATER), CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, TITANIUM DIOXIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, GLYCERIN, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL*, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, STEARIC ACID, ALUMINIUM HYDROXIDE, SODIUM LEVULINATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALUMINA, SODIUM ANISATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, CITRIC ACID *ingredients from Organic Farming 99% of the total are from natural origin 21% of the total ingredients are from Organic Farming
SKU 3760210760473
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Toofruit
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaaniline mineraalsete filtritega päikesekreem SPF50 aprikoosilõhnaline 3+ 30 ml
To Top