Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
UUS

Orgaaniline piparmündiõliga hambapasta 140 gr

9,95 €
Laos
SKU
0018787321102
Orgaaniline piparmündiõliga hambapasta – vähese vahutavusega, ilma sünteetiliste lisanditeta. Fluoriidivaba, vegan ja vägivallavaba. Lihtne, aga efektiivne hambapasta puhastab suu, hambad ja igemed ning jätab suhu värskusest õhetava tunde. 100% ümbertöödeldud pakendis.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Alphanova piparmündimaitselised orgaanilised floriidivabad hambapesutabletid 120 tk Eelmine Alphanova piparmündimaitselised orgaanilised floriidivabad hambapesutabletid 120 tk

Orgaaniline piparmündiõliga hambapasta – vähese vahutavusega, ilma sünteetiliste lisanditeta. Fluoriidivaba, vegan ja vägivallavaba.

Lihtne, aga efektiivne hambapasta puhastab suu, hambad ja igemed ning jätab suhu värskusest õhetava tunde. 100% ümbertöödeldud pakendis. Fluoriidivaba, vegan ja vägivallavaba.

Dr. Bronner´s All-One hambapasta on niivõrd teistsugune, et tekitab kasutajates vaimustavaid emotsioone, aga ka küsimusi. Koondasime levinud küsimused kokku:

Miks on Dr. Bronner´s All-One hambapasta vähese vahutavusega?
Meie hambapasta on vähese vahutavusega, sest ei sisalda mitte ühtegi sünteetilist vahuainet (nagu Sodium Lauryl Sulfate või Sodium Lauroyl Sarcosinate).  Selle asemel kasutame kaaliumkokoaati (Potassium Cocoate, tehtud orgaanilisest neitsi kookosõlist), millel on suurepärased puhastavad omadused, aga mis ei vahuta nii palju kui keemilised vahuained.
Vähene vaht ei tähenda, et sinu hambad ei saa puhtaks. See on levinud väärarusaam.

Miks sisaldab Dr. Bronner´s hambapasta glütseriini? Olen kuulnud, et glütseriin võib hambaemaili kahjustada.
Ei ole teaduslikke tõendeid, et glütseriinil oleks mõju hambaemailile.

Miks on Dr. Bronner´s hambapasta fluoriidivaba?
Kuigi on tõendeid, et fluoriid aitab ennetada hambakaariese teket, on paljud uurimused on viidanud, et inimesed saavad joogiveest (peamiselt USA-s) rohkem fluoriidi kui vaja. Fluoriidivaba hambapasta annab inimestele võimaluse vähendada oma igapäevast fluoriidi tarbimist.

Kas mentoolikristallid võivad reageerida homöopaatiliste ravimitega?
Meie hambapasta sisaldab vähem kui 0,1% mentoolikristalle ja ei avalda homöopaatiaravimitele mingit mõju. Siiski, kui soovid olla hästi ettevaatlik, oota 15 minutit enne homöopaatiliste ravimite tarbimist.

Olen kuulnud, et must ruut hambapasta pakendil viitab sellele, et hambapasta on täielikult keemilise koostisega?
See on kahjuks totaalne vale, mis levib jõudsalt internetis. Värviruudud hambapastade pakenditel (punane, roheline, sinine, must) ei ole mingil viisil seotud toote sisuga. Need on värvikoodid, mis aitavad tooteliini sensoritel mõista, kas pakend tuleb voltida või lõigata. Parim viis teha toote koostis endale selgeks, on lugeda koostisosasid otse pakendilt.

Kas teie tootes sisalduv sooda on alumiiniumivaba?
Jah, meie tooted ei ole alumiiniumi.

 

Lisainfo
SKU 0018787321102
Koostisosad Organic Glycerin* (orgaaniline glütseriin), Aqua (vesi), Silica (räni), Hydrated Silica (hüdraatunud ränidioksiid), Calcium Carbonate (kaltsiumkarbonaat), Xanthan Gum (ksantaankummi), Sodium Bicarbonate (sooda), Potassium Cocoate*+ (kaaliumkokoaat, tehtud orgaanilise kookosõliga), Organic Mentha Piperita (Peppermint) Oil* (orgaaniline piparmündiõli), Sodium Sulfate (ei jää lõpptootesse), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Flour*+ (orgaaniline kookosjahu), Citric Acid (tsitrushape), Organic Stevia Rebaudiana Leaf / Stem Extract*+ (orgaaniline steevia ekstrakt), Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice* (orgaaniline aaloe lehe mahl), Tocopherol (vitamiin E), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil*+ (orgaaniline kookosõli), Menthol* (orgaaniline mentooliõli), Helianthus Annuus See Oil* (orgaaniline päevalilleseemneõli), Limonene + sertifitseeritud õiglase kaubanduse koostisosa * orgaaniliselt kasvatatud
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd DR. BRONNER´S
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaaniline piparmündiõliga hambapasta 140 gr
To Top