Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ecolunes

Tualeti puhastusgeel münt ja eukalüpt, 500 ml

7,95 €
Laos
SKU
8681980090292
Värskusest pakatava lõhnaga puhastusgeel on 100% biolagunev. Tootel on mõnus looduslik mündi ja eukalüpti aroom. Ecolunes bränd on populaarse ettevõtte Friendly Organic uus alabränd. Toode on 100% biolagunev. koostises ainult taimedest tehtud koostisained värskendava ja loomuliku mündi-eukalüpti lõhnaga ei ole testitud loomadel dermatoloogiliselt testitud, sobib tundlikule nahale tunnustatud Taani allergialiidu poolt Vegan kannab sertifikaati ICEA Kasutamine: vala toodet tualettpotti ääre alla. Lase mõni minut mõjuda ja seejärel hõõru harjaga.
15,90/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Vegan Trademark

Vegan Society on heategevusorganisatsioon ja maailma vanim veganorganisatsioon, mis asutati Ühendkuningriigis 1944. aastal. Vegan Society tutvustatud Vegan Trademark on registreeritud Euroopas, USA-s, Kanadas, Austraalias ja Indias ja seda kasutatakse kogu maailmas üle 22 000 tootel. Nende pühendunud ja kogenud veganmeeskond kontrollib iga toodet, tehes koostööd tootjate ja tarnijatega erinevatest valdkondadest, et tagada iga toote vastavus kõrgeimatele veganstandarditele. Vegan Trademark uuendatakse igal aastal tagamaks, et neil on ajakohane teave kõigi sertifitseeritud toodete kohta.

Allergy Certified

AllergyCertfied on rahvusvaheline allergiamärgis, mida tarbijad üle kogu maailma võivad otsida, kui nad soovivad vältida nahaallergiate teket. Nende toodete puhul kontrollitakse nii allergeene, kui ka kõiki lisandeid, kantserogeene ja endokriinseid häireid kahjustavaid kemikaale.

Dermatoloogiliselt testitud

Dermatoloogiliselt testitud.

ICEA Eco Cleaners

ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) on Itaalia organisatsioon, mis pakub sertifitseerimist orgaanilistele ja keskkonnasõbralikele toodetele, sealhulgas kosmeetikale, puhastusvahenditele ja pesuvahenditele. Nende sertifikaadid tagavad, et tooted vastavad teatud kriteeriumidele, mis puudutavad keskkonnasäästlikkust, orgaanilist päritolu ja eetilisi tootmisprotsesse. ICEA bio sertifikaadi saamiseks peavad puhastustooted tavaliselt vastama teatud standarditele: Looduslikud ja orgaanilised koostisosad: ICEA sertifitseeritud puhastustooted sisaldavad tavaliselt suurt osa looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, mis pärinevad taastuvatest allikatest. Koostisained peaksid olema saadud säästvalt ning neid ei tohi loomadel testida. Keskkonnasõbralikud valemite: Tooted on formuleeritud, et vähendada keskkonnamõju, kasutades biolagunevaid ja keskkonnasõbralikke koostisosi. Need peaksid olema vabad karmidest kemikaalidest, sünteetilistest lõhnadest ja potentsiaalselt kahjulikest ainestest. Eetiline tootmine ja pakendamine: Tootmisprotsessid peavad järgima eetilisi standardeid, tagades õiglase tööjõu ning keskkonnasõbralikkuse. Pakendite puhul on tihti nõutud, et need oleksid taaskasutatavad või biolagunevad, et vähendada jäätmeid. ICEA sertifitseerimise konkreetne standard võib varieeruda sõltuvalt sellest, millist tüüpi toodet sertifitseeritakse. Ettevõtted, kes soovivad sertifikaati saada, peavad läbima põhjaliku hindamisprotsessi, et tagada nende standardite järgimine. Keskkonnasõbralikke ja eetilisi puhastustooteid otsivad tarbijad saavad otsida ICEA bio sertifikaadi märki toote pakendilt, et tuvastada tooted, mis vastavad nendele kriteeriumidele.

Safe Choice

Safe Choice

Orgaaniline apelsini lillevesi Eelmine Orgaaniline apelsini lillevesi
Värskusest pakatava lõhnaga puhastusgeel on 100% biolagunev. Tootel on mõnus looduslik mündi ja eukalüpti aroom. Ecolunes bränd on populaarse ettevõtte Friendly Organic uus alabränd. Toode on 100% biolagunev. Koostises ainult taimedest tehtud koostisained. Värskendava ja loomuliku mündi-eukalüpti lõhnaga. Ei ole testitud loomadel, vegan. Dermatoloogiliselt testitud, sobib tundlikule nahale, tunnustatud Taani allergialiidu poolt. Kannab sertifikaati ICEA. Kasutamine: vala toodet tualettpotti ääre alla. Lase mõni minut mõjuda ja seejärel hõõru harjaga.
Lisainfo
Koostisosad Aqua 80-90%, Citric Acid 5-10%, Caprylyl/Capryl Glucoside 1-5%, Glycerin 1-5%, Sodium Citrate 1-5%, Lactic Acid 0-1%, Xanthan Gum
SKU 8681980090292
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Ecolunes
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTualeti puhastusgeel münt ja eukalüpt, 500 ml
To Top