Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Tilk

Orgaaniline apelsini lillevesi

8,37 € 13,95 €
Laost otsas
SKU
4744884012631
Apelsini lillevesi ehk hüdrosool on suurepärane meeleolu tõstja. Apelsini hüdrosoolil on toniseerivad omadused ning see sobib kõigile nahatüüpidele, sealhulgas ka rasuse ja aknelise naha vajadustele. See aitab suurepäraselt ka sügeleva naha puhul, toetab naharakkude uuenemist, ergutab nahaalust vereringet ning võitleb tselluliidiga. Lilleveed ehk hüdrosoolid valmistatakse taimeosadest destilleerimise teel. Destilleerimise käigus läbib veeaur taimemassi, eraldades taimeosadest taimede eeterlikud õlid ja kasulikud toimeained vesilahusesse. Hüdrosoolidel on erinevad toimed ning neid saab kasutada ka loodusliku lõhnana. Aroomiteraapias kasutatakse apelsini lõhna peamiselt tuju tõstmiseks ja stressi leevenduseks.
232,50/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Shave Me raseerimiskreem Aloe vera ja saialillega Eelmine Shave Me raseerimiskreem Aloe vera ja saialillega
Apelsini lillevesi ehk hüdrosool on suurepärane meeleolu tõstja. Apelsini hüdrosoolil on toniseerivad omadused ning see sobib kõigile nahatüüpidele, sealhulgas ka rasuse ja aknelise naha vajadustele. See aitab suurepäraselt ka sügeleva naha puhul, toetab naharakkude uuenemist, ergutab nahaalust vereringet ning võitleb tselluliidiga. Lilleveed ehk hüdrosoolid valmistatakse taimeosadest destilleerimise teel. Destilleerimise käigus läbib veeaur taimemassi, eraldades taimeosadest taimede eeterlikud õlid ja kasulikud toimeained vesilahusesse. Hüdrosoolidel on erinevad toimed ning neid saab kasutada ka loodusliku lõhnana. Aroomiteraapias kasutatakse apelsini lõhna peamiselt tuju tõstmiseks ja stressi leevenduseks. Kasutamine: Pihusta otse nahale või riietele. Kasuta ka kodus kangaste või õhu lõhnastamiseks. Hoiustamine: Hoiusta hüdrosooli toatemperatuuril.
Lisainfo
Soovitus Kasutamine: Pihusta otse nahale või riietele. Kasuta ka kodus kangaste või õhu lõhnastamiseks.
Koostisosad Citrus Aurantium Dulcis Oil Water
SKU 4744884012631
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Tilk
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaaniline apelsini lillevesi
To Top