Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Bambaw

Tahke šampoon rasustele juustele Arista Ayurveda

9,95 €
Laos
SKU
5407007653379
See spetsiaalse koostisega vegan šampoon eemaldab õrnalt peanahast liigse rasu ja kogunemise, jättes juuksed puhtamaks, pehmemaks ja vähem rasvaseks. Looduslikest Ayurveda koostisosadest valmistatud Arista tahked šampoonid on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist. Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele. Ayurveda šampoon on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet. Sisaldab muuhulgas: Kollane savi, mis on on suurepärane lisandite, liigse õli ja kogunemise eemaldamiseks. Selle hästi imav kvaliteet aitab reguleerida peanaha rasu tootmist, jättes juuksed puhtamaks ja värskemaks. Sidr pulber, mis on looduslik kokkutõmbav aine, mis reguleerib liigset rasu ja rasu tootmist. Selle rikkalikud antioksüdandid ja põletikuvastased omadused rahustavad ja vähendavad ka sügelust, muutes selle võimsaks liitlaseks tasakaalustatud peanaha saavutamiseks. Jojoba õli. Vaatamata sellele, et jojoba on õli, aitab see reguleerida liigset rasu tootmist tänu oma peanaha looduslikele õlidele sarnasele koostisele. See tasakaalustab õli tootmist ja hoiab ära kogunemise, mis on suurepärane valik rasuste juuste kontrollimiseks.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Tahke šampoon normaalsetele juustele Arista Ayurveda Eelmine Tahke šampoon normaalsetele juustele Arista Ayurveda

See spetsiaalse koostisega vegan šampoon eemaldab õrnalt peanahast liigse rasu ja kogunemise, jättes juuksed puhtamaks, pehmemaks ja vähem rasvaseks.

Looduslikest Ayurveda koostisosadest valmistatud Arista tahked šampoonid on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist.

Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele.

Ayurveda šampoon on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet.

Sisaldab muuhulgas:
Kollane savi, mis on on suurepärane lisandite, liigse õli ja kogunemise eemaldamiseks. Selle hästi imav kvaliteet aitab reguleerida peanaha rasu tootmist, jättes juuksed puhtamaks ja värskemaks.
Sidr pulber, mis on looduslik kokkutõmbav aine, mis reguleerib liigset rasu ja rasu tootmist. Selle rikkalikud antioksüdandid ja põletikuvastased omadused rahustavad ja vähendavad ka sügelust, muutes selle võimsaks liitlaseks tasakaalustatud peanaha saavutamiseks.
Jojoba õli.
Vaatamata sellele, et jojoba on õli, aitab see reguleerida liigset rasu tootmist tänu oma peanaha looduslikele õlidele sarnasele koostisele. See tasakaalustab õli tootmist ja hoiab ära kogunemise, mis on suurepärane valik rasuste juuste kontrollimiseks.

Lisainfo
SKU 5407007653379
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Koostisosad Naatriumkokoüülisetionaat, hüdrogeenitud taimeõli, vesi (vesi), polüglütserüül-4-lauraat, glütseriin, parfüüm (lõhnaaine), acacia Concinna (Shikakai) puuviljapulber, Cocos Nucifera (kookospähkli) õli, inuliin, tetranaatrium-diatseetosa glutamaat (artamaat) Argaania) õli, kumariin
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTahke šampoon rasustele juustele Arista Ayurveda
To Top