Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Bambaw

Vasest keelekaabits Arista Ayurveda

14,95 €
Laos
SKU
5430000934435
Vasest keelekaabits on klassikaline keelepuhastaja, mis tuleneb Ayurveda traditsioonist. Keele puhastamine on väga tähtis osa suuhügieenist, sest kõige rohkem halba hingeõhku tekitavaid baktereid koguneb just meie keelele. Ayurveda on iidne India teadus tervislike eluviiside kohta, mis keskendub tugevalt keelehügieenile. Igapäevane keele puhastamine koos hammaste harjamisega eemaldab mürgised ladestused. Ayurveda järgi on puhas keel keha tervise võti. Toidujäägid, bakteriaalsed naastud, kogunenud toksiinid ja keelele kasvavad seened on paljude suuõõneprobleemide ja mitmesuguste levinud terviseprobleemide põhjuseks. See on soodne keskkond mikroorganismidele, mis põhjustavad suuõõnes põletikulisi protsesse (kaaries, parodontiit, stomatiit) ja mürgitavad organismi (magu, seedetrakt). Lisaks eritavad lagunevad bakterid lendlevaid väävliühendeid, mis tekitavad suust eralduvat ebameeldivat lõhna. Kaasaegsed suuhügieeni spetsialistid nõustuvad ka vajadusega puhastada keelt igapäevaselt hambaid pestes. Miks kasutada keelekaabitsat? • Vabane paljudest haigusi põhjustavatest mikroorganismidest, mis põhjustavad erinevaid suuõõne haigusi (kaaries, parodontiit, stomatiit). • Vabane halvast hingeõhust. • Aktiveeri ja stimuleeri siseorganite tööd läbi aktiivsete keelepunktide ja retseptorite massaaži ning vastavalt parandad nii üldist enesetunnet. • Keele puhastamine aitab elustada maitseelamusi, mis hambakatu tõttu kaovad. Sulle avanevad uued maitsed ja kummalisel kombel võid hakata vähem sööma. Ayurveda järgi ei ole söömisvajadus ainult nälja mahasurumine, vaid rahuldab ka maitsemeeli. Kui maitsemeel on allasurutud, viib see ülesöömiseni ja ülekaaluni. See keelekaabits on valmistatud 100% vasest, mis on parimate antibakteriaalsete ja antimikroobsete omadustega materjal. Vasest keelekaabits tuleb koos puuvillase kotiga, milles on mugav keelekaabitsat hoiustada või kaasa pakkida. Kasutamine: Võta mõlema käega vasest keelekaabitsa otstest ja aseta kõver osa võimalikult keele juure lähedale. Kasutades õrnat survet, tõmba kaabitsat keele esiosa poole, nii et mustus jääks keelekaabitsale. Korda protsessi 3-4 korda, seejärel loputa suu põhjalikult ja puhasta keelekaabits.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Vasest keelekaabits on klassikaline keelepuhastaja, mis tuleneb Ayurveda traditsioonist. Keele puhastamine on väga tähtis osa suuhügieenist, sest kõige rohkem halba hingeõhku tekitavaid baktereid koguneb just meie keelele.

Ayurveda on iidne India teadus tervislike eluviiside kohta, mis keskendub tugevalt keelehügieenile. Igapäevane keele puhastamine koos hammaste harjamisega eemaldab mürgised ladestused. Ayurveda järgi on puhas keel keha tervise võti.

Toidujäägid, bakteriaalsed naastud, kogunenud toksiinid ja keelele kasvavad seened on paljude suuõõneprobleemide ja mitmesuguste levinud terviseprobleemide põhjuseks. See on soodne keskkond mikroorganismidele, mis põhjustavad suuõõnes põletikulisi protsesse (kaaries, parodontiit, stomatiit) ja mürgitavad organismi (magu, seedetrakt). Lisaks eritavad lagunevad bakterid lendlevaid väävliühendeid, mis tekitavad suust eralduvat ebameeldivat lõhna. Kaasaegsed suuhügieeni spetsialistid nõustuvad ka vajadusega puhastada keelt igapäevaselt hambaid pestes.

Miks kasutada keelekaabitsat?

• Vabane paljudest haigusi põhjustavatest mikroorganismidest, mis põhjustavad erinevaid suuõõne haigusi (kaaries, parodontiit, stomatiit).

• Vabane halvast hingeõhust.

• Aktiveeri ja stimuleeri siseorganite tööd läbi aktiivsete keelepunktide ja retseptorite massaaži ning vastavalt parandad nii üldist enesetunnet.

• Keele puhastamine aitab elustada maitseelamusi, mis hambakatu tõttu kaovad. Sulle avanevad uued maitsed ja kummalisel kombel võid hakata vähem sööma. Ayurveda järgi ei ole söömisvajadus ainult nälja mahasurumine, vaid rahuldab ka maitsemeeli. Kui maitsemeel on allasurutud, viib see ülesöömiseni ja ülekaaluni.

See keelekaabits on valmistatud 100% vasest, mis on parimate antibakteriaalsete ja antimikroobsete omadustega materjal.
Vasest keelekaabits tuleb koos puuvillase kotiga, milles on mugav keelekaabitsat hoiustada või kaasa pakkida.

Kasutamine:
Võta mõlema käega vasest keelekaabitsa otstest ja aseta kõver osa võimalikult keele juure lähedale. Kasutades õrnat survet, tõmba kaabitsat keele esiosa poole, nii et mustus jääks keelekaabitsale. Korda protsessi 3-4 korda, seejärel loputa suu põhjalikult ja puhasta keelekaabits.

Lisainfo
SKU 5430000934435
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Koostisosad Vask
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVasest keelekaabits Arista Ayurveda
To Top