Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Toofruit

Nahahooldustoodete reisikomplekt lastele: šampoon, dušigeel ja ihupiim 3x 25 ml

8,95 €
Laos
SKU
Toofruit reisikomplekt 3tki
Kolm hädavajalikku miniformaadis toodet puhkusele või trenni minekuks: virsiku-aprikoosi lõhnaline dušigele, õuna-mandli šampoon ja mango kehapiim! Kõik ilusas Toofruiti orgaanilisest puuvillast kotikeses.3* 25 ml
119,33/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

ECOCERT

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem ja kõige prestiižikam standard, mida kohaldatakse looduslike ja orgaanilise kosmeetikavahendite tootjatele. See garanteerib looduslike kosmeetikavahendite sektoris erakordse puhtuse ja kvaliteedi.

BIO Cosmos Organic

Bio Cosmos Organic on Prantsuse sertifitseerimissüsteem, mis keskendub orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete sertifitseerimisele. Selle sertifitseerimissüsteemi nõuded hõlmavad orgaaniliste koostisosade kasutamist, tootmisprotsesside jälgimist ja keskkonnasõbralikke pakendamisvõimalusi.

Arnikakreem sinikate ja tursete leevendamiseks 0+ eluaastast Eelmine Arnikakreem sinikate ja tursete leevendamiseks 0+ eluaastast
Kolm hädavajalikku miniformaadis toodet puhkusele või trenni minekuks: virsiku-aprikoosi lõhnaline dušigele, õuna-mandli šampoon ja mango kehapiim! Kõik ilusas Toofruiti orgaanilisest puuvillast kotikeses.3* 25 ml
Lisainfo
Koostisosad Kolm hädavajalikku miniformaadis toodet puhkusele või trenni minekuks: virsiku-aprikoosi lõhnaline dušigele, õuna-mandli šampoon ja mango kehapiim! Kõik ilusas Toofruiti orgaanilisest puuvillast kotikeses.3* 25 ml
SKU Toofruit reisikomplekt 3tki
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Toofruit
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideNahahooldustoodete reisikomplekt lastele: šampoon, dušigeel ja ihupiim 3x 25 ml
To Top