Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Helge Kuu

Käsitööküünal Rainbow

11,95 €
Laos
SKU
Käsitööküünal Rainbow
Helge Kuu sammas mulliküünal on stiilne kaunistuselement sinu kohvilauale, söögituppa või vannitoa riiulitele. Meeldivalt mahedad värvid ning kvaliteetsed aroomid kaunistavad igat interjööri. 100% Naturaalne sojavaha Kaal:  200 grammi Suurus: 6.5 x 7.5 cm Põlemisaeg ~25h Käsitsi valatud Eestis Lõhnatu Kõik Helge Kuu küünlad on käsitsi valatud, kasutades puhast sojavaha, vastupidavaid puuvillast küünlatahte ning kvaliteetseid aroomõlisid. Disainitud dekoratiivseks kasutamiseks. Põletamisel tuleb arvestada, et sojavaha võib laiali voolata, seega soovitame kasutada kuumakindlat alust. Kõik Helge Kuu küünlad on valmistatud KeraSoy Pillar sojavahast. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga ja vastutustundlikult hangitud tooraineid. Nagu kõik Keraxi looduslikud küünlavahad, vastab KeraSoy Pillar 4120 vajalikele nõuetele, st vaha on biolagunev, vegan ja palmiõlivaba. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel ei kasutata loomseid saadusi.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Aroomiküünal Sammal Eelmine Aroomiküünal Sammal

Helge Kuu sammas mulliküünal on stiilne kaunistuselement sinu kohvilauale, söögituppa või vannitoa riiulitele. Meeldivalt mahedad värvid ning kvaliteetsed aroomid kaunistavad igat interjööri.

  • 100% Naturaalne sojavaha
  • Kaal:  200 grammi
  • Suurus: 6.5 x 7.5 cm
  • Põlemisaeg ~25h
  • Käsitsi valatud Eestis
  • Lõhnatu

Kõik Helge Kuu küünlad on käsitsi valatud, kasutades puhast sojavaha, vastupidavaid puuvillast küünlatahte ning kvaliteetseid aroomõlisid. Disainitud dekoratiivseks kasutamiseks. Põletamisel tuleb arvestada, et sojavaha võib laiali voolata, seega soovitame kasutada kuumakindlat alust.

Kõik Helge Kuu küünlad on valmistatud KeraSoy Pillar sojavahast.

KeraSoy Pillar vaha valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga ja vastutustundlikult hangitud tooraineid. Nagu kõik Keraxi looduslikud küünlavahad, vastab KeraSoy Pillar 4120 vajalikele nõuetele, st vaha on biolagunev, vegan ja palmiõlivaba. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel ei kasutata loomseid saadusi.

Lisainfo
SKU Käsitööküünal Rainbow
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Helge Kuu
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideKäsitööküünal Rainbow
To Top