Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Helge Kuu

Käsitööküünal Bubble Ombre Pink

12,95 €
Laos
SKU
Käsitööküünal Bubble Ombre Pink
Helge Kuu kahevärviline mulliküünal on stiilne kaunistuselement sinu kohvilauale, söögituppa või vannitoa riiulitele. Meeldivalt mahedad värvid ning kvaliteetsed aroomid kaunistavad igat interjööri. 100% Naturaalne sojavaha Kaal:  160 grammi Suurus: 6 x 6 cm Põlemisaeg ~25h Käsitsi valatud Eestis Kõik Helge Kuu küünlad on käsitsi valatud, kasutades puhast sojavaha, vastupidavaid puuvillast küünlatahte ning kvaliteetseid aroomõlisid. Disainitud dekoratiivseks kasutamiseks. Põletamisel tuleb arvestada, et sojavaha võib laiali voolata, seega soovitame kasutada kuumakindlat alust. Kõik Helge Kuu küünlad on valmistatud KeraSoy Pillar sojavahast. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga ja vastutustundlikult hangitud tooraineid. Nagu kõik Keraxi looduslikud küünlavahad, vastab KeraSoy Pillar 4120 vajalikele nõuetele, st vaha on biolagunev, vegan ja palmiõlivaba. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel ei kasutata loomseid saadusi.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Käsitööküünal Sand Tunes Eelmine Käsitööküünal Sand Tunes

Helge Kuu kahevärviline mulliküünal on stiilne kaunistuselement sinu kohvilauale, söögituppa või vannitoa riiulitele. Meeldivalt mahedad värvid ning kvaliteetsed aroomid kaunistavad igat interjööri.

  • 100% Naturaalne sojavaha
  • Kaal:  160 grammi
  • Suurus: 6 x 6 cm
  • Põlemisaeg ~25h
  • Käsitsi valatud Eestis

Kõik Helge Kuu küünlad on käsitsi valatud, kasutades puhast sojavaha, vastupidavaid puuvillast küünlatahte ning kvaliteetseid aroomõlisid. Disainitud dekoratiivseks kasutamiseks. Põletamisel tuleb arvestada, et sojavaha võib laiali voolata, seega soovitame kasutada kuumakindlat alust.

Kõik Helge Kuu küünlad on valmistatud KeraSoy Pillar sojavahast.

KeraSoy Pillar vaha valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga ja vastutustundlikult hangitud tooraineid. Nagu kõik Keraxi looduslikud küünlavahad, vastab KeraSoy Pillar 4120 vajalikele nõuetele, st vaha on biolagunev, vegan ja palmiõlivaba. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel ei kasutata loomseid saadusi.

Lisainfo
SKU Käsitööküünal Bubble Ombre Pink
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Helge Kuu
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideKäsitööküünal Bubble Ombre Pink
To Top