Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Dr Ohhira

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA 30 kotikest

62,95 €
Laos
SKU
4779033720259
5-aastane kääritamine Suur kiudainete hulk ja mitmekesisus Pakitud 2,5 grammi kaaluvatesse pakikestesse, mis on võrdne 6 kapsli suuruse annusega. OM-X® sünbiootiline pasta tasakaalustab keha õrna mikrofloorat, tugevdab immuunsüsteemi ja toetab tervet soolestikku. On tõestatud, et selles sisalduvad kasulikud bakterid kleepuvad käärsoolde, kõrvaldavad seedimise käigus tekkinud toksilised kõrvalproduktid, toetavad seedetrakti limaskesta (vajalik toitainete imendumiseks) ja säilitavad jämesooles orgaanilisi happeid saavutades optimaalse pH taseme. OM-X® pasta puhul on tegu patendeeritud seguga, mis koosneb: 92st looduslikult kasvavast taimest nagu näiteks ravimtaimed, puuviljad, köögiviljad, seened ja merevetikad; 12st piimhappebakteri tüvest; enam kui 500-st postbiootilisest metaboliidist (pH taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist) Antud koostisosad  kääritatakse looduslikul temperatuuril viis aastat, mistõttu on selles postbiootilised ühendid eriti kontsentreeritud ja mõjusad. Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele. OM-X`is sisalduvad probiootikumid: taastavad tasakaalu meie seedeelundkonnas; toodavad looduslikke vitamiine nagu B-vitamiin ja K-vitamiin; on abivahendiks seedimisel; aitavad toitainetel imenduda; tugevdavad immuunsüsteemi; kiirendavad paranemist. Oligosahhariidid kui prebiootikumid OM-X`is aitavad hooldada kasulikke baktereid ja stimuleerida nende kasvu. Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X aitab: võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University); parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999); reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan); suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998); ravida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines); ravida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines); kiirendada haavade paranemist (Dr Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Diabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Blush 0-12 kuud Eelmine Diabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Blush 0-12 kuud
 • 5-aastane kääritamine
 • Suur kiudainete hulk ja mitmekesisus
 • Pakitud 2,5 grammi kaaluvatesse pakikestesse, mis on võrdne 6 kapsli suuruse annusega.

OM-X® sünbiootiline pasta tasakaalustab keha õrna mikrofloorat, tugevdab immuunsüsteemi ja toetab tervet soolestikku. On tõestatud, et selles sisalduvad kasulikud bakterid kleepuvad käärsoolde, kõrvaldavad seedimise käigus tekkinud toksilised kõrvalproduktid, toetavad seedetrakti limaskesta (vajalik toitainete imendumiseks) ja säilitavad jämesooles orgaanilisi happeid saavutades optimaalse pH taseme.

OM-X® pasta puhul on tegu patendeeritud seguga, mis koosneb:

 • 92st looduslikult kasvavast taimest nagu näiteks ravimtaimed, puuviljad, köögiviljad, seened ja merevetikad;
 • 12st piimhappebakteri tüvest;
 • enam kui 500-st postbiootilisest metaboliidist (pH taset balansseerivad orgaanilised happed koos looduslikult esinevate vitamiinide, mineraalide, ensüümide ja aminohapetega, toetamaks üldist tervist)

Antud koostisosad  kääritatakse looduslikul temperatuuril viis aastat, mistõttu on selles postbiootilised ühendid eriti kontsentreeritud ja mõjusad.

Ükski Dr.OHHIRA® probiootikum ei sisalda allergeene, GMO tooraineid ega piimatooteid. 100% taimset päritolu ja sobilik veganitele.

OM-X`is sisalduvad probiootikumid:

 • taastavad tasakaalu meie seedeelundkonnas;
 • toodavad looduslikke vitamiine nagu B-vitamiin ja K-vitamiin;
 • on abivahendiks seedimisel;
 • aitavad toitainetel imenduda;
 • tugevdavad immuunsüsteemi;
 • kiirendavad paranemist.
 • Oligosahhariidid kui prebiootikumid OM-X`is aitavad hooldada kasulikke baktereid ja stimuleerida nende kasvu.

Kliiniliselt on tõestatud, et OM-X aitab:

 • võidelda Helicobacter pylori vastu (John Lambert, Monash University);
 • parandada suus olevaid haavandeid (Professor Dato, Dr. Hashim Yaacoob, University of Malaya, 1999);
 • reguleerida neerude tööd (Bio Activity Research & Development, Jaapan);
 • suurendada luude tihedust (Masayuki Kawakami, Kurashi University of Science and Arts, 1998);
 • ravida imikutel esinevat kõhulahtisust (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 • ravida imikutel kopsupõletikku (Hazel Valdoria, Memorial Medical Centra, Phillipines);
 • kiirendada haavade paranemist (Dr Muiz, Hospital Kuala Lumpur, 2009).
Lisainfo
SKU 4779033720259
Soovitus Näidustused ja kellele toode on mõeldud? Immuunsussüsteemi eest vastutavatele kasulikele soolebakteritele soodsa keskkonna loomiseks. Neile, kes söövad madala kiudainesisaldusega toitu (vähe taimset toitu). Madala söögiisuga lastele. Eakatele inimestele. Taastumiseks pärast pikaajalist haigust. Väsimuse ja stressi korral. Alatoitumuse korral. Kasutamisjuhised: 1 kotike päevas mis tahes kellaajal. Soovitavalt 40 minutit enne või 2 h peale sööki. Suruge kotikese sisu otse suhu ja neelake alla. Võite peale juua leiget vett. Ärge segage kuuma joogi ega söögiga. Pärast koti avamist tarvitage kohe ära. Sobib tarvitamiseks nii imetavatele emadele kui ka rasedatele. Sobib veganitele, kuna ei sisalda loomseid koostisosi. Ideaalne lastele (puudub lämbumisoht) ja täiskasvanutele, kellel on kapslite või tablettide neelamisel füüsilisi raskusi. Ärge ületage soovitatud annust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.
Koostisosad Üks kotike sisaldab: 750 mg galaktooligosahhariidid, 750 mg fruktooligosahhariidid, 551,12 mg oligosahhariidid (melass), 247,89 mg PUUVILJAD (kreegiekstrakt, viigimarja, juunosidruni, punase porsa), 84,84 mg JUURVILJAD (spinati, sinep-lehtnaeri), 40,57 mg SEENED (shiitake, leht-kobartoriku, murill mütseeli), 36,15 mg MARJAD (hiina taralõnga, silm- ja kännasmustika), 26,55 mg MEREVETIKAD ja 9 mg piimhappebaktereid. Kiudainete kogus ühes 2.5 g kotis: 2.49 g Piimhappebakterite kogus ühes 2.5 g kotis: 9 mg Kõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses. Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide. Ei sisalda GMO-sid. Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne. Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust. Sobib veganiteleKõik taimsed koostisosad on kasvatatud Jaapani looduses. Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, loomseid kõrvalsaadusi, pestitsiide ega herbitsiide. Ei sisalda GMO-sid. Ei sisalda piimatooteid. Gluteenivaba ja hüpoallergeenne. Ei sisalda dopingut ehk aineid, mis ajutiselt suurendavad organismi füüsilist või vaimset aktiivsust. Sobib veganitele.
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Dr. Ohhira
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideDr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA 30 kotikest
To Top