Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Kietla

Diabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Blush 0-12 kuud

33,95 €
Laos
SKU
3760216366365
Kietla päikeseprillide raam on tehtud väga kerge ja painduv ning purunematu. Kietla prillide raam on ühes tükis ja selles puuduvad kruvid. Kui beebi prillide sangu väänab, siis ei ole ohtu, et sellest pudenevad kruvid võiksid beebi suhu sattuda. Kuna beebi silmade võrkkest on väga tundlik, on prillidel kõrgem 4-kategooria kaitse päikese kahjulike kiirte eest. Prillidega on kaasas pinguldatav pael, millega saab prillid pähe panna vajadusel, kui beebi hakkab prille eest ära sikuta. Prillid on pakendatud ümbrisesse, mida saab hiljem kasutada nt pinalina vm hoidikuna. Päikeseprillide erilised omadused: 100% purunematu ühes tükis prilliraam; Väga kerged prillid (kaal 8 gr); Väga painduvad ilma kruvideta sangad; Maksimaalne 4-kategooria kaitse päikese kahjulike UVA, UVB ja UVC kiirte eest; Kogu prillide raam on ühes tükis ja ilma kruvideta; Sinise valguse filter (kaitse nutiseadmetest tuleneva valguse eest); Väga vastupidavad polükarbonaat läätsed; Prillide klaase on võimalik vahetada tavaliste klaaside vastu (küsi nõu optometristi käest); Prillid ei survesta beebi pead ega nina. CE- sertifitseeritud prillid. Prantsuse kvaliteet. Kasutamine: Kuigi Kietla prillid on väga vastupidavad ja raam purunematu, ei ole tegemist mänguasjaga. Ole hea ja vaata, et laps ei hõõruks neid vastu kive ja ei näriks. Sellisel juhul võivad klaasid saada kriimustada. Kas beebi peab kandma päikeseprille? Beebide ja laste silmi tuleb kuumal päikesepaistelisel suvepäeval eriti hoolikalt kahjuliku päikesekiirguse eest kaitsta, sest nende silmade kaitsevõime on madal: lapse silma pupill on lai, lääts kristallselge ja pealegi vaatab ta rohkem ülespoole kui täiskasvanu. Lastel on suurem oht ülemäärasest päikesekiirgusest põhjustatud silmakahjustuste tekkeks. Kas tavaline tume prilliklaas kaitseb samuti beebide silmi? Silmi ei kaitse päikesekiirguse eest mitte tume klaas, vaid UV-kaitse. UV-kaitseta, lihtsalt tumedaks värvitud klaasidega prillide kandmine on silmadele ülimalt ohtlik, sest silma loomulikud kaitsefunktsioonid: kissitamine ja pupillide ahenemine, ei hakka tumeda klaasi puhul tööle. Selletõttu pääseb silma märksa enam UV-kiirgust kui päikeseprillideta olles. Ki ET LA on pühendunud eetilisele, kodaniku- ja keskkonnasõbralikule tootmisele. Samm-sammult püütakse vähendada oma ökoloogilist jalajälge, täiustades pidevalt tooteid, nende valmistamisviisi ja pakendamist. Kasutatakse täielikult taaskasutatavaid pakendeid. Päikeseprillide raamid ja taaskasutatavad pakendid on tehtud taaskasutatavatest materjalidest. Tänu vastupidavusele on prillide tarbimisaeg pikk ning prille saab suunata taaskasutusse.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Diabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Denim 0-12 kuud Eelmine Diabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Denim 0-12 kuud

Kietla päikeseprillide raam on tehtud väga kerge ja painduv ning purunematu. Kietla prillide raam on ühes tükis ja selles puuduvad kruvid.

Kui beebi prillide sangu väänab, siis ei ole ohtu, et sellest pudenevad kruvid võiksid beebi suhu sattuda.

Kuna beebi silmade võrkkest on väga tundlik, on prillidel kõrgem 4-kategooria kaitse päikese kahjulike kiirte eest.

Prillidega on kaasas pinguldatav pael, millega saab prillid pähe panna vajadusel, kui beebi hakkab prille eest ära sikuta. Prillid on pakendatud ümbrisesse, mida saab hiljem kasutada nt pinalina vm hoidikuna.

Päikeseprillide erilised omadused:

  • 100% purunematu ühes tükis prilliraam;
  • Väga kerged prillid (kaal 8 gr);
  • Väga painduvad ilma kruvideta sangad;
  • Maksimaalne 4-kategooria kaitse päikese kahjulike UVA, UVB ja UVC kiirte eest;
  • Kogu prillide raam on ühes tükis ja ilma kruvideta;
  • Sinise valguse filter (kaitse nutiseadmetest tuleneva valguse eest);
  • Väga vastupidavad polükarbonaat läätsed;
  • Prillide klaase on võimalik vahetada tavaliste klaaside vastu (küsi nõu optometristi käest);
  • Prillid ei survesta beebi pead ega nina.
  • CE- sertifitseeritud prillid. Prantsuse kvaliteet.

Kasutamine: Kuigi Kietla prillid on väga vastupidavad ja raam purunematu, ei ole tegemist mänguasjaga. Ole hea ja vaata, et laps ei hõõruks neid vastu kive ja ei näriks. Sellisel juhul võivad klaasid saada kriimustada.

Kas beebi peab kandma päikeseprille?

Beebide ja laste silmi tuleb kuumal päikesepaistelisel suvepäeval eriti hoolikalt kahjuliku päikesekiirguse eest kaitsta, sest nende silmade kaitsevõime on madal: lapse silma pupill on lai, lääts kristallselge ja pealegi vaatab ta rohkem ülespoole kui täiskasvanu. Lastel on suurem oht ülemäärasest päikesekiirgusest põhjustatud silmakahjustuste tekkeks.

Kas tavaline tume prilliklaas kaitseb samuti beebide silmi?

Silmi ei kaitse päikesekiirguse eest mitte tume klaas, vaid UV-kaitse. UV-kaitseta, lihtsalt tumedaks värvitud klaasidega prillide kandmine on silmadele ülimalt ohtlik, sest silma loomulikud kaitsefunktsioonid: kissitamine ja pupillide ahenemine, ei hakka tumeda klaasi puhul tööle. Selletõttu pääseb silma märksa enam UV-kiirgust kui päikeseprillideta olles.

Ki ET LA on pühendunud eetilisele, kodaniku- ja keskkonnasõbralikule tootmisele. Samm-sammult püütakse vähendada oma ökoloogilist jalajälge, täiustades pidevalt tooteid, nende valmistamisviisi ja pakendamist. Kasutatakse täielikult taaskasutatavaid pakendeid. Päikeseprillide raamid ja taaskasutatavad pakendid on tehtud taaskasutatavatest materjalidest. Tänu vastupidavusele on prillide tarbimisaeg pikk ning prille saab suunata taaskasutusse.

Lisainfo
SKU 3760216366365
Tagastatav/Vahetatav Ei
Värv PINK
Bränd Kietla
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideDiabola 100% purunematu raamiga, 4-kategooria kaitsega päikeseprillid beebidele Blush 0-12 kuud
To Top