Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Bambaw

Bambusest tekikott

Alates 79,99 €
Laos
SKU
6302399000
Bambusest tekikotid, mis on siiani laialt tundmatud, pakuvad enneolematuid eeliseid siidist, puuvillasest või linasest tekikottidest. Bambuskiul on mitmeid eeliseid: - Aitavad higi ja niiskust välja aurustada. - Aitavad reguleerida voodi temperatuuri. - On hüpoallergeensed ja antimikroobsed omadused. - Sobib ideaalselt kõikidele naha- ja juuksetüüpidele. - Iga pesuga muutub kangas pehmemaks. - Bambuskanga valmistamiseks kulub vähem vett ja pestitsiide kui teiste kangaste puhul. Tekikottil Bambaw on omadused, mis asetavad selle siidiga samale luksustasemele, olles samas loomade julmusevaba ja seega 100% vegan. Bambaw tekikotid on stiilses jäätmevabas pakendis, mis on valmis koju viimiseks või kinkimiseks. Samuti on tekikotid sertifitseeritud ka OEKO-TEX Standard 100 järgi, mis garanteerib, et kahjulikke kemikaale ei kasutata. Bambaw tekikotid on saadaval kaheksas erinevas värvitoonis ja kolmes erinevas suuruses: - 135 cm x 200 cm - 200 cm x 200 cm - 240 cm x 220 cm Mis on pakendis: - 1x bambusest tekikott - 1x põhjalik digitaalne kasutusjuhend Bambusest: Nööbid on valmistatud bambusest ja tekikotid on valmistatud bambusest, mis on looduslik, vastupidav ja taastuv ressurss. Niit on 300 paksusega.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

FSC 100%

FSC (Forest Stewardship Council) on rahvusvaheline organisatsioon, mis jälgib ja sertifitseerib metsade säästlikku majandamist ning tagab, et puidutooted on valmistatud vastavalt rangetele keskkonna-, sotsiaalsetele ja majanduslikele standarditele. FSC 100% sertifikaat näitab tarbijatele, et toode vastab kõrgetele säästva metsanduse standarditele, mis aitavad kaasa metsade kaitsele ja kohalike kogukondade heaolule. Sertifitseeritud toodete hulka kuuluvad puidust ja paberist valmistatud tooted, nagu mööbel, ehitusmaterjalid, paberkotid, paberirullid ja palju muud.

Oeko-Tex Standard 100

Oeko-Tex Standard 100 on globaalselt tunnustatud tekstiilitoodete sertifitseerimissüsteem, mis kontrollib kahjulike ainete olemasolu. Sertifitseerimissüsteemi haldab rahvusvaheline tekstiilekoloogia uurimis- ja katseühing Oeko-Tex Association. Oeko-Tex Standard 100 eesmärk on tagada, et tekstiilitooted ei sisalda kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada inimeste tervist. Sertifitseerimine hõlmab laias valikus tekstiilitooteid, sealhulgas lõngu, kangaid, rõivaid, voodipesu, rätikuid ja palju muud. Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat antakse toodetele, mis vastavad sertifitseerimissüsteemi karmidele nõuetele. Sertifitseerimisprotsess hõlmab toote testimist erinevate kahjulike ainete suhtes, sealhulgas raskemetallide, kantserogeensete ja allergiat tekitavate värvainete, formaldehüüdi ja palju muu suhtes. Sertifikaat sisaldab ka katseid värvipüsivuse ja pH-väärtuse osas.

Zero Discharge of Hazardous Chemicals" ehk "ohtlike kemikaalide nullheitkogus"

Zero Discharge of Hazardous Chemicals" ehk "ohtlike kemikaalide nullheitkogus" on keskkonnaalane ja toksikoloogiline põhimõte, mis keskendub ohtlike kemikaalide ohutule käsitlemisele ja keskkonnamõju vähendamisele. Selle eesmärk on vähendada ja lõpuks kõrvaldada ohtlike kemikaalide tühjendamine või leke kõikides tootmis- ja tarbimisprotsessides. See põhimõte on eriti oluline, kuna ohtlikud kemikaalid võivad kahjustada ökosüsteeme ja ohustada inimeste tervist. Nullheitkoguse põhimõte hõlmab rangemaid keskkonnaalaseid eeskirju ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid, et vältida kemikaalide saastamist veekogudesse ja pinnasesse. See on oluline samm keemiatööstuse ja tootmisettevõtete suunas, et vähendada nende keskkonnamõju ja edendada jätkusuutlikumat tootmist.

Bambusest tekikotid, mis on siiani laialt tundmatud, pakuvad enneolematuid eeliseid siidist, puuvillasest või linasest tekikottidest.
Bambuskiul on mitmeid eeliseid:
- Aitavad higi ja niiskust välja aurustada.
- Aitavad reguleerida voodi temperatuuri.
- On hüpoallergeensed ja antimikroobsed omadused.
- Sobib ideaalselt kõikidele naha- ja juuksetüüpidele.
- Iga pesuga muutub kangas pehmemaks.
- Bambuskanga valmistamiseks kulub vähem vett ja pestitsiide kui teiste kangaste puhul. Tekikottil Bambaw on omadused, mis asetavad selle siidiga samale luksustasemele, olles samas loomade julmusevaba ja seega 100% vegan.

Bambaw tekikotid on stiilses jäätmevabas pakendis, mis on valmis koju viimiseks või kinkimiseks.
Samuti on tekikotid sertifitseeritud ka OEKO-TEX Standard 100 järgi, mis garanteerib, et kahjulikke kemikaale ei kasutata.
Bambaw tekikotid on saadaval kaheksas erinevas värvitoonis ja kolmes erinevas suuruses:
- 135 cm x 200 cm TARNEAEG 5-8 tööpäeva
- 200 cm x 200 cm TARNEAEG 2-5 tööpäeva
- 240 cm x 220 cm TARNEAEG 2-5 tööpäeva (osadel värvidel 5-8 tööpäeva)
Mis on pakendis: - 1x bambusest tekikott - 1x põhjalik digitaalne kasutusjuhend.

PESEMISJUHISED: parim on kasutada pesemiseks 100% biolagunevaid ökopuhastusvahendeid, mis on pehmemad ja aitavad säilitada kanga struktuuri. Bambusest voodipesu pesta 30∘C juures, kasutada lühikest eelleotust. Mitte kasutada kuivatusprogrammi. Täpsemad juhised on ka pakendil. PS! Bambuskangas kuivab väga kiiresti, kui hommikul pesta ja kuivama panna, saab õhtul juba kasutada

rge leppige enam tavalise voodipesuga!
Voodipesu on tavaliselt valmistatud tavapäraselt kasvatatud puuvillast või puuvilla ja polüestri segust. Puuvilla kasvatatakse peamiselt monokultuurides ja see nõuab suures koguses vett ja pestitsiide. WWF hinnangul vajab 1 kilogramm puuvilla 20 000 liitrit vett.

Puuvilla kasvatatakse 2,5% kogu maailma põllumajandusmaast. Siiski tarbib see 16–25% kogu maailmas kasutatavatest insektitsiididest, muutes puuvilla keskkonnaohtlikuks.

Pestitsiidid ja väetised on mürgised, kahjustades töötajate tervist ja õõnestades pinnast. Siis nõuab see tulevikus rohkem väetisi, luues nõiaringi.

Magage hästi keskkonnasõbralikul voodipesul
Selle probleemi lahendamise vältimiseks võite valida keskkonnasõbraliku voodipesu. Magamise ajal jalajälje vähendamiseks on palju võimalusi: orgaaniline puuvill, bambus või isegi eukalüpt.

Säästva voodipesu vastu vahetamisel on tohutu mõju.

Lisainfo
SKU 6302399000
materjal 100% Bambus
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideBambusest tekikott
To Top