Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Bambaw

Bambusest kummiga voodilina

Alates 39,95 €
Laos
SKU
6302399000-4-UUS
Bambusest kummiga linade mõnevõrra tundmatud omadused on muutumas üha populaarsemaks. Bambuse rayon kangas ületab igas mõttes siidi, puuvilla ja lina omadused: - Hüpoallergeenne ja antimikroobne. - Suurepärane kõikidele naha- ja juuksetüüpidele. - Pärast iga pesu jääb pehme. - Soodustab higi ja niiskuse aurustumist. - Reguleerib temperatuuri. - Bambus kasutab. Samuti on kangas sertifitseeritud ka OEKO-TEX Standard 100 järgi, mis garanteerib, et kahjulikke kemikaale ei kasutata.kasvamiseks vähem vett ja pestitsiide kui näiteks puuvill. 100% keskkonnasõbralikud ja loomade julma kohtlemise vabad Bambaw linad on pakendatud ilusatesse, korduvkasutatavatesse ja jäätmevabadesse pakenditesse, mistõttu sobivad need ideaalselt ka kingituseks. Bambaw linad on saadaval kaheksas erinevas värvitoonis ja viies erinevas suuruses: - 90 cm x 190 cm - 140 cm x 200 cm - 150 cm x 200 cm - 160 cm x 200 cm - 180 cm x 200 cm Mis on pakendis: - 1x bambusest lina - 1x põhjalik digitaalne kasutusjuhend

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

FSC 100%

FSC (Forest Stewardship Council) on rahvusvaheline organisatsioon, mis jälgib ja sertifitseerib metsade säästlikku majandamist ning tagab, et puidutooted on valmistatud vastavalt rangetele keskkonna-, sotsiaalsetele ja majanduslikele standarditele. FSC 100% sertifikaat näitab tarbijatele, et toode vastab kõrgetele säästva metsanduse standarditele, mis aitavad kaasa metsade kaitsele ja kohalike kogukondade heaolule. Sertifitseeritud toodete hulka kuuluvad puidust ja paberist valmistatud tooted, nagu mööbel, ehitusmaterjalid, paberkotid, paberirullid ja palju muud.

Oeko-Tex Standard 100

Oeko-Tex Standard 100 on globaalselt tunnustatud tekstiilitoodete sertifitseerimissüsteem, mis kontrollib kahjulike ainete olemasolu. Sertifitseerimissüsteemi haldab rahvusvaheline tekstiilekoloogia uurimis- ja katseühing Oeko-Tex Association. Oeko-Tex Standard 100 eesmärk on tagada, et tekstiilitooted ei sisalda kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada inimeste tervist. Sertifitseerimine hõlmab laias valikus tekstiilitooteid, sealhulgas lõngu, kangaid, rõivaid, voodipesu, rätikuid ja palju muud. Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat antakse toodetele, mis vastavad sertifitseerimissüsteemi karmidele nõuetele. Sertifitseerimisprotsess hõlmab toote testimist erinevate kahjulike ainete suhtes, sealhulgas raskemetallide, kantserogeensete ja allergiat tekitavate värvainete, formaldehüüdi ja palju muu suhtes. Sertifikaat sisaldab ka katseid värvipüsivuse ja pH-väärtuse osas.

Zero Discharge of Hazardous Chemicals" ehk "ohtlike kemikaalide nullheitkogus"

Zero Discharge of Hazardous Chemicals" ehk "ohtlike kemikaalide nullheitkogus" on keskkonnaalane ja toksikoloogiline põhimõte, mis keskendub ohtlike kemikaalide ohutule käsitlemisele ja keskkonnamõju vähendamisele. Selle eesmärk on vähendada ja lõpuks kõrvaldada ohtlike kemikaalide tühjendamine või leke kõikides tootmis- ja tarbimisprotsessides. See põhimõte on eriti oluline, kuna ohtlikud kemikaalid võivad kahjustada ökosüsteeme ja ohustada inimeste tervist. Nullheitkoguse põhimõte hõlmab rangemaid keskkonnaalaseid eeskirju ja keskkonnasõbralikke tehnoloogiaid, et vältida kemikaalide saastamist veekogudesse ja pinnasesse. See on oluline samm keemiatööstuse ja tootmisettevõtete suunas, et vähendada nende keskkonnamõju ja edendada jätkusuutlikumat tootmist.

Bambusest tekikott Eelmine Bambusest tekikott

Bambusest kummiga linade mõnevõrra tundmatud omadused on muutumas üha populaarsemaks.
Bambuse rayon kangas ületab igas mõttes siidi, puuvilla ja lina omadused:
- Hüpoallergeenne ja antimikroobne.
- Suurepärane kõikidele naha- ja juuksetüüpidele.
- Pärast iga pesu jääb pehme.
- Soodustab higi ja niiskuse aurustumist.
- Reguleerib temperatuuri.
-  Samuti on kangas sertifitseeritud ka OEKO-TEX Standard 100 järgi, mis garanteerib, et kahjulikke kemikaale ei kasutata.kasvamiseks vähem vett ja pestitsiide kui näiteks puuvill. 
100% keskkonnasõbralikud ja loomade julma kohtlemise vabad Bambaw linad on pakendatud ilusatesse, korduvkasutatavatesse ja jäätmevabadesse pakenditesse, mistõttu sobivad need ideaalselt ka kingituseks.
Bambaw linad on saadaval kaheksas erinevas värvitoonis ja viies erinevas suuruses:
- 90 cm x 190 cm
- 140 cm x 200 cm
- 150 cm x 200 cm
- 160 cm x 200 cm
- 180 cm x 200 cm
Mis on pakendis: - 1x bambusest lina - 1x põhjalik digitaalne kasutusjuhend

PESEMISJUHISED: parim on kasutada pesemiseks 100% biolagunevaid ökopuhastusvahendeid, mis on pehmemad ja aitavad säilitada kanga struktuuri. Bambusest voodipesu pesta 30∘C juures, kasutada lühikest eelleotust. Mitte kasutada kuivatusprogrammi. Täpsemad juhised on ka pakendil. PS! Bambuskangas kuivab väga kiiresti, kui hommikul pesta ja kuivama panna, saab õhtul juba kasutada.

Ärge leppige enam tavalise voodipesuga!
Voodipesu on tavaliselt valmistatud tavapäraselt kasvatatud puuvillast või puuvilla ja polüestri segust. Puuvilla kasvatatakse peamiselt monokultuurides ja see nõuab suures koguses vett ja pestitsiide. WWF hinnangul vajab 1 kilogramm puuvilla 20 000 liitrit vett.

Puuvilla kasvatatakse 2,5% kogu maailma põllumajandusmaast. Siiski tarbib see 16–25% kogu maailmas kasutatavatest insektitsiididest, muutes puuvilla keskkonnaohtlikuks.

Pestitsiidid ja väetised on mürgised, kahjustades töötajate tervist ja õõnestades pinnast. Siis nõuab see tulevikus rohkem väetisi, luues nõiaringi.

Magage hästi keskkonnasõbralikul voodipesul
Selle probleemi lahendamise vältimiseks võite valida keskkonnasõbraliku voodipesu. Magamise ajal jalajälje vähendamiseks on palju võimalusi: orgaaniline puuvill, bambus või isegi eukalüpt.

Säästva voodipesu vastu vahetamisel on tohutu mõju.

Lisainfo
SKU 6302399000-4-UUS
materjal 100% Bambus
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideBambusest kummiga voodilina
To Top