Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
PLAYinChoc

Üllatuskarbike- mänguasi ja šokolaad- Talv!

1,77 € 2,95 €
Laos
SKU
Üllatuskarbike- mänguasi ja šokolaad- Talv!
Karbis olev MAHE šokolaad valmib järgmistest koostisosadest: kakao, kookossuhkur, kookoskreem, kakaovõi ja vanilje. Tellides selle toote alt saadame Sulle karbi, kus on sees jõuluteemaline mänguasi. Milline? See on üllatus, mis selgub, kui karbi avad ???? Kuigi tootja on pannud, et soovitav vanus on alates 3.eluaastast, siis see sõltub ikka lapsest. Mõni 2-aastane on vahel aktiivsem ja uudishimulikum kui mõni 5-ne. Igal on oma tempo ja omad huvid, seepärast me ei üldista. Sina tead oma last kõige paremini ja otsustad ikka ise ???? Kui laps on väike, siis peaks mängimine ja maiustamine toimuma ikka suuema järelvalve all. Mängige ja maiustage ikka koos ????

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Fun Time kammimist hõlbustav õrna pisaravaba šampoon-palsam vaarikas jamarula õli 250 ml Eelmine Fun Time kammimist hõlbustav õrna pisaravaba šampoon-palsam vaarikas jamarula õli 250 ml

Karbis olev MAHE šokolaad valmib järgmistest koostisosadest:

kakao, kookossuhkur, kookoskreem, kakaovõi ja vanilje.

Tellides selle toote alt saadame Sulle karbi, kus on sees jõuluteemaline mänguasi. Milline? See on üllatus, mis selgub, kui karbi avad ????

Kuigi tootja on pannud, et soovitav vanus on alates 3.eluaastast, siis see sõltub ikka lapsest. Mõni 2-aastane on vahel aktiivsem ja uudishimulikum kui mõni 5-ne. Igal on oma tempo ja omad huvid, seepärast me ei üldista. Sina tead oma last kõige paremini ja otsustad ikka ise ???? Kui laps on väike, siis peaks mängimine ja maiustamine toimuma ikka suuema järelvalve all. Mängige ja maiustage ikka koos ????

Lisainfo
SKU Üllatuskarbike- mänguasi ja šokolaad- Talv!
Koostisosad Karbis olev MAHE šokolaad valmib järgmistest koostisosadest: kakao, kookossuhkur, kookoskreem, kakaovõi ja vanilje.
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd PLAYinChoc
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideÜllatuskarbike- mänguasi ja šokolaad- Talv!
To Top