Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Bambaw

Tahke šampoon lokkis juustele Arista Ayurveda Curly

9,95 €
Laos
SKU
5407007653386
Too esile oma loomulikke lokke Arista niisutava šampooniga. Looduslikest toitvatest koostisosadest hoolikalt valmistatud šampoon on loodud maksimaalselt lokkide esilekutsumiseks. Koostisosad võimaldavad juukseid toita ja tugevdada, et hoida ilusaid lokke ja vabaneda kahususest. Arista tahked šampoonid, mis on valmistatud looduslikest ayurveda koostisosadest, on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist. Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele. Ayurveda tahke šampooni on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet. Koostises on muuhulgas: Magusa mandli õli Magusmandliõli on ideaalne liitlane lokkis juustele, kuna see teeb imesid, vältides kortsumist, määrates lokke ja suurendades läiget, ilma juukseid alla koormamata. Reetha puuviljapulber Reetha pulber sisaldab saponiine, looduslikke pindaktiivseid aineid, mis aitavad juukseid hooldada ja pehmendada, muutes need kergesti hallatavaks ja lahti harutavaks. See annab ka loomuliku sära, mis muudab juuksed pingutuseta säravaks. Sheavõi Sheavõi on lokkis ja säriseva juuksehoolduse puhul kohustuslik, pakkudes erakordset niisutust, mis toidab kuivi ja rabedaid juukseid. Rikas asendamatute rasvhapete ja vitamiinide poolest soodustab see elastsust ja aitab vältida juuste murdumist, lõhenemist ja muid juuksekahjustusi.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Tahke šampoon normaalsetele juustele Arista Ayurveda Eelmine Tahke šampoon normaalsetele juustele Arista Ayurveda

Too esile oma loomulikke lokke Arista niisutava šampooniga. Looduslikest toitvatest koostisosadest hoolikalt valmistatud šampoon on loodud maksimaalselt lokkide esilekutsumiseks. Koostisosad võimaldavad juukseid toita ja tugevdada, et hoida ilusaid lokke ja vabaneda kahususest.
Arista tahked šampoonid, mis on valmistatud looduslikest ayurveda koostisosadest, on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist.
Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele.
Ayurveda tahke šampooni on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet.

Koostises on muuhulgas:
Magusa mandli õli
Magusmandliõli on ideaalne liitlane lokkis juustele, kuna see teeb imesid, vältides kortsumist, määrates lokke ja suurendades läiget, ilma juukseid alla koormamata.
Reetha puuviljapulber
Reetha pulber sisaldab saponiine, looduslikke pindaktiivseid aineid, mis aitavad juukseid hooldada ja pehmendada, muutes need kergesti hallatavaks ja lahti harutavaks. See annab ka loomuliku sära, mis muudab juuksed pingutuseta säravaks.
Sheavõi
Sheavõi on lokkis ja säriseva juuksehoolduse puhul kohustuslik, pakkudes erakordset niisutust, mis toidab kuivi ja rabedaid juukseid. Rikas asendamatute rasvhapete ja vitamiinide poolest soodustab see elastsust ja aitab vältida juuste murdumist, lõhenemist ja muid juuksekahjustusi.

Lisainfo
SKU 5407007653386
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Koostisosad Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua (Water), Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Parfum (Fragrance), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Sapindus Mukorossi (Reetha) Powder*, Inulin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, CI 77491 (Iron Oxide Red), CI 77499 (Iron Oxide Black)
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTahke šampoon lokkis juustele Arista Ayurveda Curly
To Top