Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Bambaw

Tahke kollast neutraliseeriv šampoon blondidele juustele Arista Ayurveda Purple

9,95 €
Laos
SKU
5407007653393
Arista tahke šampoon on loodud selleks, et neutraliseerida soovimatud toonid blondides, hõbedastes või hallides juustes, jahutades neid õrnalt, et saada taaselustatud välimus. Arista tahked šampoonid, mis on valmistatud looduslikest ayurveda koostisosadest, on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist. Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele. Ayurveda tahke šampoon on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet. Koostises on muuhulgas: Kastoorõli Kastoorõli on rikas vitamiinide ja oomega-6 rasvhapete poolest, mis toidavad ja soodustavad juuste kasvu. Selle mineraalainete sisaldus, sealhulgas raud, magneesium ja kaltsium, tugevdab juukseid ja hoiab ära murdumise, muutes selle suurepäraseks loomulikuks võimaluseks tugevamate juuste saavutamiseks. Amla puuviljapulber Amla pulber, tuntud ka kui India karusmarja pulber, on rikas C-vitamiini poolest, mis aitab tugevdada juuksefolliikulisid. Selle antioksüdandid ja rasvhapped aitavad juukseid hooldada ja toita, muutes need pehmeks ja läikivaks. Toniseeriv aine Lilla on värvi spektrumis kollasele vastupidine ning juustele kandes aitab see neutraliseerida ja toonida soovimatuid kollaseid või messingpunaseid toone blondides, hallides või pleegitatud juustes – tulemuseks on jahedam, heledam ja erksam välimus.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Biosince orgaaniline juukseid tugevdav šampoon nõgeseekstrakti ja lavendliveega 500 ml Eelmine Biosince orgaaniline juukseid tugevdav šampoon nõgeseekstrakti ja lavendliveega 500 ml

Arista tahke šampoon on loodud selleks, et neutraliseerida soovimatud toonid blondides, hõbedastes või hallides juustes, jahutades neid õrnalt, et saada taaselustatud välimus.

Arista tahked šampoonid, mis on valmistatud looduslikest ayurveda koostisosadest, on hoolikalt koostatud, tagades, et juuksed saavad väärilist toitu, ilma et see kahjustaks nende tervist.

Sulfaadi-, silikooni- ja parabeenivaba koostisega batoonid kehastavad pühendumust nii planeedile kui selle inimestele.
Ayurveda tahke šampoon on plastivaba ja vajab tootmiseks vähem vett. Samuti on see kerge ja ruumisäästlik, vähendades transpordi ajal süsinikuheidet.

Koostises on muuhulgas:

Kastoorõli
Kastoorõli on rikas vitamiinide ja oomega-6 rasvhapete poolest, mis toidavad ja soodustavad juuste kasvu. Selle mineraalainete sisaldus, sealhulgas raud, magneesium ja kaltsium, tugevdab juukseid ja hoiab ära murdumise, muutes selle suurepäraseks loomulikuks võimaluseks tugevamate juuste saavutamiseks.
Amla puuviljapulber
Amla pulber, tuntud ka kui India karusmarja pulber, on rikas C-vitamiini poolest, mis aitab tugevdada juuksefolliikulisid. Selle antioksüdandid ja rasvhapped aitavad juukseid hooldada ja toita, muutes need pehmeks ja läikivaks.
Toniseeriv aine
Lilla on värvi spektrumis kollasele vastupidine ning juustele kandes aitab see neutraliseerida ja toonida soovimatuid kollaseid või messingpunaseid toone blondides, hallides või pleegitatud juustes – tulemuseks on jahedam, heledam ja erksam välimus.

Lisainfo
SKU 5407007653393
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Bambaw
Koostisosad Sodium Cocoyl Isethionate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua (Water), Polyglyceryl-4 Laurate, Glycerin, Parfum (Fragrance), Phyllanthus Emblica (Amla) Fruit Powder*, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Inulin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil , CI 60730 (Ext. Violet 2) *Certified Organic
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTahke kollast neutraliseeriv šampoon blondidele juustele Arista Ayurveda Purple
To Top