Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
UUS

Pure Shores Signature kott

17,95 €
Laos
SKU
Pure Shores Signature kott
Nädalavahetus Pariisis? Või hoopis mõnus ja aeglane spaakülastus? Pure Shores signatuurkott on siin, et mahutada kõk sinu ilutooted ja palju muudki! Kasuta seda kui kosmeetikakotti või lihtsalt igapäevase organiseerijana, et hoida oma võtmed, juuksehari, huulepalsam ja rahakott kenasti kindlas kohas.  Minimalistlikkus teostuses kotti on mugav sanga abil vannituppa või enda õlale riputada. 28 x 25 cm puuvillast sangaga ja kokkutõmmatava sulgemisega. Velvetine pealispind, seest puuvill. Pesta 30 kraadiga.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Seljakott Ö Blue Flowers Eelmine Seljakott Ö Blue Flowers

Nädalavahetus Pariisis? Või hoopis mõnus ja aeglane spaakülastus? Pure Shores signatuurkott on siin, et mahutada kõk sinu ilutooted ja palju muudki!

Kasuta seda kui kosmeetikakotti või lihtsalt igapäevase organiseerijana, et hoida oma võtmed, juuksehari, huulepalsam ja rahakott kenasti kindlas kohas. 

Minimalistlikkus teostuses kotti on mugav sanga abil vannituppa või enda õlale riputada.

28 x 25 cm puuvillast sangaga ja kokkutõmmatava sulgemisega.

Velvetine pealispind, seest puuvill. Pesta 30 kraadiga.

Lisainfo
SKU Pure Shores Signature kott
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Pure Shores Artisan
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisidePure Shores Signature kott
To Top