Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ostuga kaasa kingitus- minisuuruses juuksemask!

Moringa Vitamin tahke šampoon (normaalne, rasune ja tundlik) kevad 2024 limiteeritud kollektsioon

Alates 17,95 €
Laos
SKU
4745010296178
Värske kevadšampoon Moringa õli ja edelweiss lilledega toidab talvest väsinud juukseid vitamiinide ja toitainetega. Ärata üles oma meeled ergutava rohelise tee ja mahlaste õunte lõhnakooslusega. Šampoon taastab juuste sära ja tugevuse, toites neid vitamiinide, mineraalainete ja juuksekasvuks vajalike aktiivainetega. Mahe moringa õli sisaldab juuksestruktuuri tugevdavaid proteiine, mis aitavad vähendada juuste katkemist ning otste lõhenemist.  Edelweissi lill, kasvades karmides alpi ilmaolustikes, on looduslik juuksekasvu parandaja, sest sisaldab aktiivaineid, mis pikendavad juuksefolliikuli kasvufaasi ning aitavad saavutada paksemaid juukseid. Ühest šampoonist jätkub kuni kaheks kuuks. KASUTAMINE Tee šampoon niiskeks ning kanna otse märgadele juustele, masseerides rikkaliku vahu tekkimiseni. Seejärel loputa korralikult veega. Pese kaks korda sügavamaks juuste puhastuseks. ○ Lõhn - comforting bliss ○ 100% vegan, 99% looduslik ○ sulfaadivaba ○ Normaalne ja rasune juuksetüüp, tundlik peanahk

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Värske kevadšampoon Moringa õli ja edelweiss lilledega toidab talvest väsinud juukseid vitamiinide ja toitainetega. Ärata üles oma meeled ergutava rohelise tee ja mahlaste õunte lõhnakooslusega.

Šampoon taastab juuste sära ja tugevuse, toites neid vitamiinide, mineraalainete ja juuksekasvuks vajalike aktiivainetega. Mahe moringa õli sisaldab juuksestruktuuri tugevdavaid proteiine, mis aitavad vähendada juuste katkemist ning otste lõhenemist. 

Edelweissi lill, kasvades karmides alpi ilmaolustikes, on looduslik juuksekasvu parandaja, sest sisaldab aktiivaineid, mis pikendavad juuksefolliikuli kasvufaasi ning aitavad saavutada paksemaid juukseid.

Ühest šampoonist jätkub kuni kaheks kuuks.

KASUTAMINE

Tee šampoon niiskeks ning kanna otse märgadele juustele, masseerides rikkaliku vahu tekkimiseni. Seejärel loputa korralikult veega. Pese kaks korda sügavamaks juuste puhastuseks.

○ Lõhn - comforting bliss

○ 100% vegan, 99% looduslik

○ sulfaadivaba

○ Normaalne ja rasune juuksetüüp, tundlik peanahk

PS! Kasutame taimseid probiootilisi kultuure tavapäraste säilitusainete asemel. Probiootikumid hoiavad meie tooteid kaua värskena ja aitavad säilitada peanaha loomulikku mikrofloorat.

 

Lisainfo
SKU 4745010296178
Koostisosad INCI: Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Moringa oleifera seed oil*, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Lactobacillus Ferment, Panthenol, Moroccan lava clay, Citrus reticulata peel oil*, Parfum, Spirulina Platensis Powder*, Limonene, Linalool.
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Pure Shores Artisan
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideMoringa Vitamin tahke šampoon (normaalne, rasune ja tundlik) kevad 2024 limiteeritud kollektsioon
To Top