Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Ostuga kaasa kingitus- minisuuruses juuksemask!

Botanical Repair värvikaitsega tahke šampoon (kuivadele, kahjustunud ja õhukestele juustele)

18,95 €
Laos
SKU
4745010296048
Meie unikaalne anti-frizz toime ja värvikaitsega šampoon  kuivade ning kahjustatud juuste taastamiseks. Šampoon aitab looduslikul moel sulgeda avatud juuksekutiikulid, mis on kahjustatud regulaarse värvimise, blondeerimise ja sirgendamise järgselt. Päikeseküllane Brasiilia Acai marjade õli hoolitseb Sinu juuste värvikaitse eest, et värv kestaks kauem, kattes ilusa läikega ka värvimata juuksed.  Antistaatilise toimega, mille tulemusena on juuksed pehmed, tihedad ja hooldatud välimusega. Lokkis juuste lemmik!  KASUTAMINE: Tee šampoon niiskeks ning kanna otse märgadele juustele, masseerides rikkaliku vahu tekkimiseni. Seejärel loputa korralikult veega. Pese kaks korda sügavamaks juuste puhastuseks. ○ 97% VEGAN, 99% LOODUSLIK ○ SULFAADIVABA ○ LÕHN: ROOSA PIPAR JA VANILJE ○ KUIV, KAHJUSTATUD VÕI ÕHUKE JUUKSETÜÜP

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Meie unikaalne anti-frizz toime ja värvikaitsega šampoon  kuivade ning kahjustatud juuste taastamiseks.

Šampoon aitab looduslikul moel sulgeda avatud juuksekutiikulid, mis on kahjustatud regulaarse värvimise, blondeerimise ja sirgendamise järgselt. Päikeseküllane Brasiilia Acai marjade õli hoolitseb Sinu juuste värvikaitse eest, et värv kestaks kauem, kattes ilusa läikega ka värvimata juuksed. 

Antistaatilise toimega, mille tulemusena on juuksed pehmed, tihedad ja hooldatud välimusega. Lokkis juuste lemmik! 

Ühest šampoonist jätkub kuni kaheks kuuks.

KASUTAMINE:
Tee šampoon niiskeks ning kanna otse märgadele juustele, masseerides rikkaliku vahu tekkimiseni. Seejärel loputa korralikult veega. Pese kaks korda sügavamaks juuste puhastuseks.

○ 97% VEGAN, 99% LOODUSLIK

○ SULFAADIVABA

○ LÕHN: ROOSA PIPAR JA VANILJE

○ KUIV, KAHJUSTATUD VÕI ÕHUKE JUUKSETÜÜP

PS! Kasutame taimseid probiootilisi kultuure tavapäraste säilitusainete asemel. Probiootikumid hoiavad meie tooteid kaua värskena ja aitavad säilitada peanaha loomulikku mikrofloorat.

Lisainfo
SKU 4745010296048
Koostisosad INCI: Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Oil, Hydroxypropyltrimonium Honey, Hydrolyzed corn protein, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Leuconostoc/Radish root ferment filtrate, Lactobacillus/Cocos nucifera (Coconut) fruit ferment filtrate, Lactobacillus Ferment, Hydrogenated Castor Oil/Sebacic Acid Copolymer, Panthenol, Parfum, Citrus limon peel oil*, Citral, Limonene.
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Pure Shores Artisan
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideBotanical Repair värvikaitsega tahke šampoon (kuivadele, kahjustunud ja õhukestele juustele)
To Top