Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
UUSOstuga kaasa kingitus- minisuuruses juuksemask!

Siluv viimistluskreem

16,95 €
Laost otsas
SKU
4745010296154
Juustesse jäetav siluv viimistluskreem chia seemne, linaseemne ja kookose ekstraktidega. Annab kohese niisutuse kahustele juustele, fikseerides samal ajal ka kõik lendlevad karvakesed. Kreem on väljatöötatud sobimaks kõikidele juuksetüüpidele, jätmata raskeks isegi õhukesi juukseid.  Luksuslik valgete pojengide ja rabarberi aroom paneb pöörama nii mõnegi pea. Kanna väike kogus kreemi kuivadele juustele või juukseotstele ning lase õhu käes kuivada. VÕI Siluva efekti jaoks kanna väike kogus kreemi kuivadele juustele täies pikkuses või ainult juukseotstele. Lokkide rõhutamiseks kanna väike kogus kreemi poolniisketele juustele ning lase õhu käes kuivada. ○ 100% VEGAN, 97.5% NATURAL ○ SCENT: WHITE PEONIES & RHUBARB ○ ALL HAIR TYPES
339,00/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Juustesse jäetav siluv viimistluskreem chia seemne, linaseemne ja kookose ekstraktidega. Annab kohese niisutuse kahustele juustele, fikseerides samal ajal ka kõik lendlevad karvakesed. Kreem on väljatöötatud sobimaks kõikidele juuksetüüpidele, jätmata raskeks isegi õhukesi juukseid. 

Luksuslik valgete pojengide ja rabarberi aroom paneb pöörama nii mõnegi pea.

Kanna väike kogus kreemi kuivadele juustele või juukseotstele ning lase õhu käes kuivada.
VÕI
Siluva efekti jaoks kanna väike kogus kreemi kuivadele juustele täies pikkuses või ainult juukseotstele. Lokkide rõhutamiseks kanna väike kogus kreemi poolniisketele juustele ning lase õhu käes kuivada.

○ 100% VEGAN, 97.5% NATURAL

○ SCENT: WHITE PEONIES & RHUBARB

○ ALL HAIR TYPES

PS! Kasutame taimseid probiootilisi kultuure tavapäraste säilitusainete asemel. Probiootikumid hoiavad meie tooteid kaua värskena ja aitavad säilitada peanaha loomulikku mikrofloorat.

Lisainfo
SKU 4745010296154
Koostisosad INCI: Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Cocos nucifera (Coconut) oil*, Panthenol, Theobroma Grandiflorum Seed (Cupuacu) Butter, Lactobacillus ferment.
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Pure Shores Artisan
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideSiluv viimistluskreem
To Top