Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
O Brand

Orgaanilisest puuvillasest kandekott Ö must

29,95 €
Laos
SKU
Orgaanilisest puuvillasest kandekott Ö must
Pole midagi toredamat kui olla keskkonnasõbralik! Ö avar orgaanilisest puuvillast kandekott mahutab toiduaineid, raamatuid ja palju muud. Tee oma panus loodusele ja kasuta seda kotti näiteks toidu kandekotina kilekottide ja paberkottide asemel! 100% sertifitseeritud orgaaniline puuvillane 3/1 kangas Kangakaal: 8 oz/yd² (272 g/m²) Mõõtmed: 40,6 cm × 35,6 cm × 12,7 cm) Kaalupiirang: 13,6 kg 2,5 cm laiused topelsangad, pikkus 62,2 cm Avar peasahtel Selle toote kangas on sertifitseeritud OCS (Organic Content Standard) ja GOTS (Global Organic Textile Standard) poolt , OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud ja PETA poolt heaks kiidetud taimetoitlastele Toode kangas pärineb Vietnamist.  Orgaanilise puuvilla tooted kasvatatakse orgaanilise kompostiga, kasutades bioloogilist kahjuritõrjet. Ei ole kasutatud sünteetilisi aineid ega geneetilisi muundamisi. Ö bränd tähendusrikas ja südamlik Eesti ettevõte, mis sümboliseerib loodust, maalähedust ja maa austamist. Nende kaasaegsed, stiilsed ja funktsionaalsed tooted peegeldavad Eesti rikkalikku pärandit ning loovad harmoonilise sideme inimese ja looduse vahel. Olles loodud perekonna poolt, jätkab see bränd ka edaspidi oma missiooni looduslähedase eluviisi edendamisel ning inspireerib inimesi tundma ja hoidma Eesti ilusat loodust.

Tarneaeg: 5 - 8 tööpäeva

Oeko-Tex Standard 100

Oeko-Tex Standard 100 on globaalselt tunnustatud tekstiilitoodete sertifitseerimissüsteem, mis kontrollib kahjulike ainete olemasolu. Sertifitseerimissüsteemi haldab rahvusvaheline tekstiilekoloogia uurimis- ja katseühing Oeko-Tex Association. Oeko-Tex Standard 100 eesmärk on tagada, et tekstiilitooted ei sisalda kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada inimeste tervist. Sertifitseerimine hõlmab laias valikus tekstiilitooteid, sealhulgas lõngu, kangaid, rõivaid, voodipesu, rätikuid ja palju muud. Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat antakse toodetele, mis vastavad sertifitseerimissüsteemi karmidele nõuetele. Sertifitseerimisprotsess hõlmab toote testimist erinevate kahjulike ainete suhtes, sealhulgas raskemetallide, kantserogeensete ja allergiat tekitavate värvainete, formaldehüüdi ja palju muu suhtes. Sertifikaat sisaldab ka katseid värvipüsivuse ja pH-väärtuse osas.

GOTS

GOTS (Global Organic Textile Standard) on rahvusvaheline standard, mis sätestab nõuded ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikele tekstiilitoodetele. GOTS standard hõlmab kogu tekstiilide valmistamise protsessi, alates tooraine tootmisest kuni toote valmistamise ja lõpptarbimiseni ning hõlmab ka kõiki tootmisetappe. GOTS standard nõuab, et kõik tekstiilitooted oleksid valmistatud orgaanilisest kiust ja vastaksid rangetele keskkonna- ja sotsiaalsetele standarditele. Sertifitseeritud toodetel ei tohi olla ohtlikke kemikaale ega toksilisi ühendeid, mis võivad kahjustada keskkonda või inimeste tervist. Lisaks peavad tootjad järgima töötajate õigusi, tagama õiglase ja turvalise töökeskkonna ning maksma õiglast palka. GOTS standardi järgimine tagab tarbijatele, et nad ostavad ökoloogiliselt ja sotsiaalselt vastutustundlikke tooteid, mis on toodetud keskkonnasõbralikul ja eetilisel viisil.

Orgaanilisest puuvillasest kandekott Ö nude Eelmine Orgaanilisest puuvillasest kandekott Ö nude

Pole midagi toredamat kui olla keskkonnasõbralik!

Ö avar orgaanilisest puuvillast kandekott mahutab toiduaineid, raamatuid ja palju muud.
Tee oma panus loodusele ja kasuta seda kotti näiteks toidu kandekotina kilekottide ja paberkottide asemel!

  • 100% sertifitseeritud orgaaniline puuvillane 3/1 kangas
  • Kangakaal: 8 oz/yd² (272 g/m²)
  • Mõõtmed: 40,6 cm × 35,6 cm × 12,7 cm)
  • Kaalupiirang: 13,6 kg
  • 2,5 cm laiused topelsangad, pikkus 62,2 cm
  • Avar peasahtel
  • Selle toote kangas on sertifitseeritud OCS (Organic Content Standard) ja GOTS (Global Organic Textile Standard) poolt , OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud ja PETA poolt heaks kiidetud taimetoitlastele
  • Toode kangas pärineb Vietnamist.  Orgaanilise puuvilla tooted kasvatatakse orgaanilise kompostiga, kasutades bioloogilist kahjuritõrjet. Ei ole kasutatud sünteetilisi aineid ega geneetilisi muundamisi.

Ö bränd tähendusrikas ja südamlik Eesti ettevõte, mis sümboliseerib loodust, maalähedust ja maa austamist. Nende kaasaegsed, stiilsed ja funktsionaalsed tooted peegeldavad Eesti rikkalikku pärandit ning loovad harmoonilise sideme inimese ja looduse vahel. Olles loodud perekonna poolt, jätkab see bränd ka edaspidi oma missiooni looduslähedase eluviisi edendamisel ning inspireerib inimesi tundma ja hoidma Eesti ilusat loodust.

Lisainfo
SKU Orgaanilisest puuvillasest kandekott Ö must
materjal 100% orgaaniline puuvill
Värv BLACK
Bränd Ö
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaanilisest puuvillasest kandekott Ö must
To Top