Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Toofruit

Orgaaniline kaitsev deodorant lastele õuna ja Aloe veraga 50 ml

9,95 €
Laos
SKU
3760210760374
Looduslik higistamist neutraliseeriv roll-on deodorant lastele õuna ja aloe veraga, 50 ml Toofruit nahahooldustooted on tehtud spetsiaalselt lastele. Looduslikud koostisosad sh looduslikud lõhnaained hoolitsevad õrnalt laste naha ja heaolu eest ilma nahka koormamata. Lapse esimene deodorant – õrn ja orgaaniline, kuid samas aitab võidelda ebameeldivate kehalõhnadega ja kaitsta higistamise eest. Tootes sisaldav aloe vera ja õuna ekstraktid annavad värskust ja bambuse ekstraktid ei lase tekkida liigniiskusel. Värske orgaaniline deodorant lastele, mis võitleb halva higilõhna vastu. Ilma alkoholi või alumiiniumisooladeta ei mõjuta see laste tundlikku nahka. Mõnus õuna ja Aloe vera lõhn. Sobib poistele ja tüdrukutele. Toote efektiivsed koostisained: Salvei – antibakteriaalsete omadustega ja võitleb ebameeldiva lõhnaga; Bambuse ekstraktid – kaitsevad ja niisutavad nahka ja samal ajal ei lase tekkida liigniiskusel; Õuna ja aloe vera ekstraktid pakuvad pikaajalist värskust. Kasutamine: Peale pesemist veendu, et nahk on kuiv ja kanna rullikuga deodoranti kaenlaalustele.
199,00/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

ECOCERT

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem ja kõige prestiižikam standard, mida kohaldatakse looduslike ja orgaanilise kosmeetikavahendite tootjatele. See garanteerib looduslike kosmeetikavahendite sektoris erakordse puhtuse ja kvaliteedi.

BIO Cosmos Organic

Bio Cosmos Organic on Prantsuse sertifitseerimissüsteem, mis keskendub orgaaniliste ja looduslike kosmeetikatoodete sertifitseerimisele. Selle sertifitseerimissüsteemi nõuded hõlmavad orgaaniliste koostisosade kasutamist, tootmisprotsesside jälgimist ja keskkonnasõbralikke pakendamisvõimalusi.

Looduslik seebivaba prebiootikumidega intiimpesuvaht lastele virsiku ja aloe veraga 100 ml Eelmine Looduslik seebivaba prebiootikumidega intiimpesuvaht lastele virsiku ja aloe veraga 100 ml

Toofruit nahahooldustooted on tehtud spetsiaalselt lastele. Looduslikud koostisosad sh looduslikud lõhnaained hoolitsevad õrnalt laste naha ja heaolu eest ilma nahka koormamata.

Lapse esimene deodorant – õrn ja orgaaniline, kuid samas aitab võidelda ebameeldivate kehalõhnadega ja kaitsta higistamise eest.
Tootes sisaldav aloe vera ja õuna ekstraktid annavad värskust ja bambuse ekstraktid ei lase tekkida liigniiskusel.

Värske orgaaniline deodorant lastele, mis võitleb halva higilõhna vastu. Ilma alkoholi või alumiiniumisooladeta ei mõjuta see laste tundlikku nahka.
Mõnus õuna ja Aloe vera lõhn. Sobib poistele ja tüdrukutele.

Toote efektiivsed koostisained:

  • Salvei – antibakteriaalsete omadustega ja võitleb ebameeldiva lõhnaga;
  • Bambuse ekstraktid – kaitsevad ja niisutavad nahka ja samal ajal ei lase tekkida liigniiskusel;
  • Õuna ja aloe vera ekstraktid pakuvad pikaajalist värskust.

Kasutamine: Peale pesemist veendu, et nahk on kuiv ja kanna rullikuga deodoranti kaenlaalustele.

 

Lisainfo
SKU 3760210760374
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Toofruit
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaaniline kaitsev deodorant lastele õuna ja Aloe veraga 50 ml
To Top