Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Gravier

Lerutan orgaaniline sidruni lõhnaga kontsentreeritud tahke nõudepesuseep 100gr

6,95 €
Laos
SKU
3489940015027
Tänu uuenduslikule koostisele puhastab see ülimõnusa sidrunilõhnaga tahke nõudepesuseep tõhusalt teie lauanõusid, serveerimisnõusid ja potte ja lahustab rasva ja mustuse. Ei kahjusta käsi ja sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sisaldab 99% looduslikku päritolu koostisosi ja 67% kõigist koostisosadest on pärit mahepõllumajandusest.* Glütseriiniga rikastatud tahke seep, mis on eranditult taimne ja mineraalne, sobib suurepäraselt sagedaseks kasutamiseks ilma käsi kahjustamata. Selle 100% orgaanilisest sidruni eeterlikust õlist valmistatud aroom annab meeldiva värske lõhna. Ülikontsentreeritud nõudepesuvahend on ülimaheda koostisega. See ei sisalda etoksüülitud pindaktiivseid aineid, laurüüleetersulfaati ega sünteetilisi värvaineid. See ei sisalda naftakeemia derivaate.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

ECOCERT

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem ja kõige prestiižikam standard, mida kohaldatakse looduslike ja orgaanilise kosmeetikavahendite tootjatele. See garanteerib looduslike kosmeetikavahendite sektoris erakordse puhtuse ja kvaliteedi.

100% biolagunev ja looduslik kontsentreeritud riidepesugeel värvilisele ja tumedale pesule Summertime Love saialill 3 liitrit Eelmine 100% biolagunev ja looduslik kontsentreeritud riidepesugeel värvilisele ja tumedale pesule Summertime Love saialill 3 liitrit

Tänu uuenduslikule koostisele puhastab see ülimõnusa sidrunilõhnaga tahke nõudepesuseep tõhusalt teie lauanõusid, serveerimisnõusid ja potte ja lahustab rasva ja mustuse. Ei kahjusta käsi ja sobib igapäevaseks kasutamiseks.

Sisaldab 99% looduslikku päritolu koostisosi ja 67% kõigist koostisosadest on pärit mahepõllumajandusest.*

Glütseriiniga rikastatud tahke seep, mis on eranditult taimne ja mineraalne, sobib suurepäraselt sagedaseks kasutamiseks ilma käsi kahjustamata.

Selle 100% orgaanilisest sidruni eeterlikust õlist valmistatud aroom annab meeldiva värske lõhna.

Ülikontsentreeritud nõudepesuvahend on ülimaheda koostisega. See ei sisalda etoksüülitud pindaktiivseid aineid, laurüüleetersulfaati ega sünteetilisi värvaineid. See ei sisalda naftakeemia derivaate.

 

Lisainfo
Koostisosad Among other things, contains the following ingredients: more than 30%: organic-certified soap*. Between 5 and 15%: anionic surfactant. Less than 5%: non-ionic surfactant, fragrance (essential oils), citral, citronellol, geraniol, limonene, linalool. Also contains calcium carbonate.
SKU 3489940015027
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Gravier
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideLerutan orgaaniline sidruni lõhnaga kontsentreeritud tahke nõudepesuseep 100gr
To Top