Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Gravier

Lerutan 100% looduslik katlakivi eemaldusvahed pindadele 500ml

8,95 €
Laos
SKU
3489940014129
See katlakivieemaldaja eemaldab sügavalt katlakivi ja poleerib teie kodu pindu. Ta sisaldab 100% looduslikku päritolu koostisosi ja 10% kõigist koostisosadest on pärit mahepõllumajandusest.* See ülimaheda koostisega ülikontsentreeritud ökopesuvahend ei sisalda etoksüülitud pindaktiivseid aineid, laurüüleetersulfaati ega sünteetilisi värvaineid. Kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Asetage otsik serva alla, vajutage pealekandmiseks, laske 30 minutit mõjuda, hõõruge ja loputage. Märkus: seda toodet ei tohi kasutada teatud pindadel, eriti marmoril, ega teatud plastidel (tualettpottide plastikust osad).
17,90/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

ECOCERT

ECOCERT-i sertifikaat on kõige rangem ja kõige prestiižikam standard, mida kohaldatakse looduslike ja orgaanilise kosmeetikavahendite tootjatele. See garanteerib looduslike kosmeetikavahendite sektoris erakordse puhtuse ja kvaliteedi.

Looduslikud ja efektiivsed pesumasina puhastustabletid, 6 tk Eelmine Looduslikud ja efektiivsed pesumasina puhastustabletid, 6 tk

See katlakivieemaldaja eemaldab sügavalt katlakivi ja poleerib teie kodu pindu.

Ta sisaldab 100% looduslikku päritolu koostisosi ja 10% kõigist koostisosadest on pärit mahepõllumajandusest.*

See ülimaheda koostisega ülikontsentreeritud ökopesuvahend ei sisalda etoksüülitud pindaktiivseid aineid, laurüüleetersulfaati ega sünteetilisi värvaineid.

Kasutamine:

Enne kasutamist loksutada. Asetage otsik serva alla, vajutage pealekandmiseks, laske 30 minutit mõjuda, hõõruge ja loputage.

Märkus: seda toodet ei tohi kasutada teatud pindadel, eriti marmoril, ega teatud plastidel (tualettpottide plastikust osad).

 

Lisainfo
Koostisosad Less than 5%: anionic surfactant, non-ionic surfactant. Also contains: water, organic lavender flower water*, citric acid, sodium citrate.
SKU 3489940014129
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Gravier
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideLerutan 100% looduslik katlakivi eemaldusvahed pindadele 500ml
To Top