Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood SUVI15
Summerville Organic

Kõrrega silikoonist joogitops Heleroheline

16,95 €
Laos
SKU
7350060995338
Ilus ja funktsionaalne silikoontops kürre, kaane ja sangadega. Mugav pehmest silikoonist kõrretops on ideaalne treeningtass, mida on väikelastel lihtne haarata, käsitseda ja juua ilma joogi maha loksumiseta. Kui kaant ja kõrt enam vaja pole, saab seda kasutada tavalise tassina. See on vastupidav ja seda on lihtne piknikule kaasa pakkida. Silikoonkruus on valmistatud 100% silikoonist, mis on toidukvaliteediga nii FDA kui ka LFGB järgi. Silikoontops talub põrandale kukkumist ning seda saab kasutada mikrolaineahjus ja nõudepesumasinas ning seda saab hoida ka sügavkülmas.Mõõdud: 9x6 cm - Materjal: 100% silikoon - Toidukvaliteediga silikoon, mis ei sisalda plastikut, BPA-d, PVC-d ja ftalaate - Võib kasutada mikrolaineahjus ja sügavkülmas - Masinpestav

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

FSC 100%

FSC (Forest Stewardship Council) on rahvusvaheline organisatsioon, mis jälgib ja sertifitseerib metsade säästlikku majandamist ning tagab, et puidutooted on valmistatud vastavalt rangetele keskkonna-, sotsiaalsetele ja majanduslikele standarditele. FSC 100% sertifikaat näitab tarbijatele, et toode vastab kõrgetele säästva metsanduse standarditele, mis aitavad kaasa metsade kaitsele ja kohalike kogukondade heaolule. Sertifitseeritud toodete hulka kuuluvad puidust ja paberist valmistatud tooted, nagu mööbel, ehitusmaterjalid, paberkotid, paberirullid ja palju muud.

Kõrrega silikoonist joogitops Kollane Eelmine Kõrrega silikoonist joogitops Kollane

Ilus ja funktsionaalne silikoontops kürre, kaane ja sangadega.
Mugav pehmest silikoonist kõrretops on ideaalne treeningtass, mida on väikelastel lihtne haarata, käsitseda ja juua ilma joogi maha loksumiseta.
Kui kaant ja kõrt enam vaja pole, saab seda kasutada tavalise tassina. See on vastupidav ja seda on lihtne piknikule kaasa pakkida.
Silikoonkruus on valmistatud 100% silikoonist, mis on toidukvaliteediga nii FDA kui ka LFGB järgi.
Silikoontops talub põrandale kukkumist ning seda saab kasutada mikrolaineahjus ja nõudepesumasinas ning seda saab hoida ka sügavkülmas.Mõõdud: 9x6 cm
- Materjal: 100% silikoon
- Toidukvaliteediga silikoon, mis ei sisalda plastikut, BPA-d, PVC-d ja ftalaate
- Võib kasutada mikrolaineahjus ja sügavkülmas
- Masinpestav

Lisainfo
SKU 7350060995338
materjal Silikoon
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Summerville Organic
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideKõrrega silikoonist joogitops Heleroheline
To Top