Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Sugar Skin

Taaskasutatud puuvillasest pleed Earthy

32,95 €
Laos
SKU
Keskkonnasõbralik pleed Earthy
Tervitage meie armsat taaskasutatud puuvillasest pleedi maailma, kus mugavus kohtub jätkusuutlikkusega. Pleed on valmistatud hoolikalt valitud taaskasutatud puuvillakiududest, mis mitte ainult ei paku teile pehmet ja soojendavat kogemust, vaid aitavad kaasa ka keskkonnasõbralikule lähenemisele. Selle pleedi mustrid ja toonid on väljendusrikkad ning meeldivad, lisades teie ruumile soojust ja iseloomu. Iga kord, kui end sellesse pleedi sisse mässite, võite tunda rõõmu teadmisest, et olete teinud teadliku valiku, toetades taaskasutust ja loodussõbralikku eluviisi. See taaskasutatud puuvillane pleed on rohkem kui lihtsalt ese, see on teie igapäevase rutiini kaaslane, mis ümbritseb teid pehmuse ja vastutustundliku iluga. Olgu see siis külmadel suveõhtutel terrassil või külmadel talveõhtutel teie mugavuse allikaks või dekoratiivne lisand teie kodus, see pleed toob teie ellu soojust, headust ja keskkonnateadlikkust.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Bambusest padjapüürid 2 tki Eelmine Bambusest padjapüürid 2 tki

Tervitage meie armsat taaskasutatud puuvillasest pleedi maailma, kus mugavus kohtub jätkusuutlikkusega. Pleed on valmistatud hoolikalt valitud taaskasutatud puuvillakiududest, mis mitte ainult ei paku teile pehmet ja soojendavat kogemust, vaid aitavad kaasa ka keskkonnasõbralikule lähenemisele.

Selle pleedi mustrid ja toonid on väljendusrikkad ning meeldivad, lisades teie ruumile soojust ja iseloomu. Iga kord, kui end sellesse pleedi sisse mässite, võite tunda rõõmu teadmisest, et olete teinud teadliku valiku, toetades taaskasutust ja loodussõbralikku eluviisi.

See taaskasutatud puuvillane pleed on rohkem kui lihtsalt ese, see on teie igapäevase rutiini kaaslane, mis ümbritseb teid pehmuse ja vastutustundliku iluga. Olgu see siis külmadel suveõhtutel terrassil või külmadel talveõhtutel teie mugavuse allikaks või dekoratiivne lisand teie kodus, see pleed toob teie ellu soojust, headust ja keskkonnateadlikkust.

Mõõdud 130x180 cm.

Lisainfo
Soovitus Hooldusjuhend: Masinpestav 40°C (104°F). Peske õrna tsükliga eraldi või sarnaste värvidega. Kuivatage trummel madalal kuumusel. Soovitame riputada kuivatamiseks, see on parem linale ja keskkonnale. Mitte triikida.
Koostisosad 100% taaskasutatud puuvillane
SKU Keskkonnasõbralik pleed Earthy
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Sugar Skin
Värv BROWN
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTaaskasutatud puuvillasest pleed Earthy
To Top