Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Foamie

Refresh 48h tahke värske lõhnaga magneesiumiga deodorant meestele 40 gr

9,95 €
Laos
SKU
4063528031808
Foamie täiendab teie plastivaba vannitoa rutiini UUE tahke deodorandiga. Refresh for men pakub teile kauakestvat ja samas rikkalikku hooldust patenteeritud magneesiumikompleksi ja intensiivse värskendava lõhnaga, mis tagab kestva värske nahatunde. Aktiivne magneesiumikompleks kontrollib bakterite kasvu ja tegevust, pakub tõhusat kaitset kehalõhna eest ning imab higi ja rasu. Selle tulemusena neutraliseerib deodorant halvad lõhnad 48 tunniks, takistamata loomulikku higi tootmist. Pulk võimaldab hõlpsat pealekandmist – ideaalne kodus ja reisil olles. Kasutamine: kanna toodet puhtale ja kuivale nahale nii tihti kui vaja.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Vegan Trademark

Vegan Society on heategevusorganisatsioon ja maailma vanim veganorganisatsioon, mis asutati Ühendkuningriigis 1944. aastal. Vegan Society tutvustatud Vegan Trademark on registreeritud Euroopas, USA-s, Kanadas, Austraalias ja Indias ja seda kasutatakse kogu maailmas üle 22 000 tootel. Nende pühendunud ja kogenud veganmeeskond kontrollib iga toodet, tehes koostööd tootjate ja tarnijatega erinevatest valdkondadest, et tagada iga toote vastavus kõrgeimatele veganstandarditele. Vegan Trademark uuendatakse igal aastal tagamaks, et neil on ajakohane teave kõigi sertifitseeritud toodete kohta.

Cruelty Free

Cruelty Free

Happy Day 48h tahke deodorant magneesiumiga värske lille lõhnaga 40 gr Eelmine Happy Day 48h tahke deodorant magneesiumiga värske lille lõhnaga 40 gr

Foamie täiendab teie plastivaba vannitoa rutiini UUE tahke deodorandiga.

Refresh for men pakub teile kauakestvat ja samas rikkalikku hooldust patenteeritud magneesiumikompleksi ja intensiivse värskendava lõhnaga, mis tagab kestva värske nahatunde.

Aktiivne magneesiumikompleks kontrollib bakterite kasvu ja tegevust, pakub tõhusat kaitset kehalõhna eest ning imab higi ja rasu. Selle tulemusena neutraliseerib deodorant halvad lõhnad 48 tunniks, takistamata loomulikku higi tootmist.

Pulk võimaldab hõlpsat pealekandmist – ideaalne kodus ja reisil olles.

Kasutamine: kanna toodet puhtale ja kuivale nahale nii tihti kui vaja.

 

Lisainfo
Koostisosad Koostis: Dicaprylyl Ether Theobroma Cacao Seed Butter Magnesium Hydroxide Butyrospermum Parkii Butter Helianthus Annuus Seed Wax Tribehenin Triethyl Citrate Parfum Magnesium Carbonate Hydroxide Tocopherol Glycine Soja Oil Ascorbyl Palmitate Helianthus Annuus Seed Oil Limonene Linalool Coumarin Citral
SKU 4063528031808
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Foamie
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideRefresh 48h tahke värske lõhnaga magneesiumiga deodorant meestele 40 gr
To Top