Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood KEVAD15
Azetabio

Arnikakreem sinikate ja tursete leevendamiseks 0+ eluaastast

10,95 €
Laos
SKU
8051566732067
Põletikuvastane kreem, mida kasutatakse abistava vahendina väiksemate marrastuste, liigese- ja lihasvalude korral. Sobib kasutamiseks alates 0+ eluaastast! Toode on pakendatud õhukindlasse pumbaga pudelisse, mis säilitab toote värskuse. Kreemi toimeained vähendavad järk-järgult kukkumise või valude korral tekkinud turset ja ebamugavustunnet. Kreem sisaldab Arnikat, mis on tuntud reuma- ja põletikuvastaste omaduste poolest. Efektiivsed koostisained: Mägiarnika – antiseptilise ja põletikuvastase omadusega, valukoldeid leevendav; Rosmariini ekstrakt – lihaseid lõdvestav; Sheavõi – nahka niisutav ja lõdvestav. Kasutamine: määri kreemi korralikult kuni imendumiseni naha sisse, vajadusel korrata protseduuri. Ära kanna kreemi lahtisele haavale!
219,00/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Külmakaitsekreem sheavõi, riisiõli ja toitva E-vitamiiniga 30 ml (veevaba) Eelmine Külmakaitsekreem sheavõi, riisiõli ja toitva E-vitamiiniga 30 ml (veevaba)

Põletikuvastane kreem, mida kasutatakse abistava vahendina väiksemate marrastuste, liigese- ja lihasvalude korral. Sobib kasutamiseks alates 0+ eluaastast!

Toode on pakendatud õhukindlasse pumbaga pudelisse, mis säilitab toote värskuse.

Kreemi toimeained vähendavad järk-järgult kukkumise või valude korral tekkinud turset ja ebamugavustunnet. Kreem sisaldab Arnikat, mis on tuntud reuma- ja põletikuvastaste omaduste poolest.

Efektiivsed koostisained:

Mägiarnika – antiseptilise ja põletikuvastase omadusega, valukoldeid leevendav;

Rosmariini ekstrakt – lihaseid lõdvestav;

Sheavõi – nahka niisutav ja lõdvestav.

Kasutamine: määri kreemi korralikult kuni imendumiseni naha sisse, vajadusel korrata protseduuri. Ära kanna kreemi lahtisele haavale!

Lisainfo
Koostisosad AQUA; ORYZA SATIVA BRAN OIL; GLYCERIN; ARNICA MONTANA FLOWER EXTRACT; CETEARYL ALCOHOL; GLYCERYL STEARATE; SODIUM STEAROYL LACTYLATE; ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL; BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER; CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT; PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL; GLUCONOLACTONE; HYDROGENATED COCONUT OIL; CETYL PALMITATE; XANTHAN GUM; ETHYLHEXYLGLYCERIN; SODIUM BENZOATE; TOCOPHEROL; PHYTIC ACID; SODIUM HYDROXIDE; d-LIMONENE; LINALOOL
SKU 8051566732067
Tagastatav/Vahetatav Ei
Bränd Azetabio
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideArnikakreem sinikate ja tursete leevendamiseks 0+ eluaastast
To Top