Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
Lemmik
Foamie

Age Reset SPF30 päikesekaitsega tahke vananemisvastane näokreem 35 gr

8,37 € 13,95 €
Laos
SKU
4063528036353
Age Protect pakub niisutust, toidab nahka ja pakub tõhusat UV-kaitset päikesekaitsefaktoriga 30. See hoiab ära valgusest põhjustatud naha vananemise ja tagab seeläbi sileda välimusega naha. India babchi taime seemnetest ja lehtedest pärinev bakuchiol soodustab kollageeni tootmist ning sarnaselt retinooliga silub peeneid joonekesi ja kortse. Toiduainetööstuse (upcycling) kõrvalsaadus mustikaseemneõli toimib loodusliku sinise valguse filtrina ja toetab naha barjääri. Parim tahke näokreem niisutatud ja toidetud naha jaoks. Kaitse säilitamiseks kandke meie Age Protect Solid Day kreemi mitu korda päeva jooksul. Kliiniliselt tõestatud kaitse UVA/UVB valguse eest. Täiendatud loodusliku sinise valguse filtriga. Kasutamine: kandke ringjate liigutustega tahket kreemi nahale. Seejärel hõõru kreem näppudega naha sisse.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

INCI skoor

Näitab INCI Beauty koondhinnangut toote kohta.
Iga toote puhul annab INCI Beauty üldise hinnangu vahemikus 0 kuni 20, samuti koostisosade loetelu (INCI nimekiri). 

Iga koostisosa ja toode on identifitseeritud värviga: roheline, kollane, oranž ja punane. 
Mida punasem on värv, seda vastuolulisem on koostisosa, ja vastupidi. 

Roheline: ohutu. Neid koostisosi sisaldav toode ei põhjusta inimeste tervisele probleeme ja avaldab keskkonnale vähem mõju. Enamik looduslikke ekstrakte on rohelised, kui neid ei reguleerita. 
Kollane: reguleeritud / pigem ärritav / sisaldab allergeeseid koostisosi - madal karistus. Kollane toode ei tekita enamikele inimestele terviseprobleeme. Siiski sisaldab see grupp mõningaid ärritavaid või isegi allergiliste omadustega koostisosi. Nad võivad olla reguleeritud (Euroopa määruse III lisas): üldiselt kehtestab Euroopa kontsentratsioonipiirangud. INCI Beauty märgib selle tüüpi koostisosi toodetes "väikese" karistusega.
Oranž: sisaldab naftakeemiast saadud koostisosa ja/või mis ei vääri punast - keskmine karistus. Selle värvi all viitab INCI Beauty peamiselt sünteetilistele, naftakeemilistele või keskkonnale mittesõbralikele koostisosadele nende saastava tootmisprotsessi ja/või nende madala biolagunevuse tõttu. Oranžil tootel võib olla kaudne mõju inimeste tervisele.
Punane: sisaldab vastuolulisi või potentsiaalselt riskantseid koostisosi - tugev karistus. Punane on kõrgeim karistustase koostisosale. Niipea kui koostisaine ümber on piisavalt tõsiseid vaidlusi, määratakse sellele punane värvi tase. Siiski veendub INCI Beauty enne punase värvi määramist, et kas äkki on võimalik käituda teisiti.

INCI Beauty algoritm kaalub erinevaid ohutasemeid (karistusi) erinevates olukordades, arvestades võimalikke riske ja kasutaja kokkupuudet.
Riski mõjutavad tegurid hõlmavad tootekategooriat, kas toodet loputatakse või mitte, tekstuuri (vedelik, tahke, pihusti, kreem), osakeste suurust (nano), sihtgruppi (meestele, naistele, lastele, eakatele, rasedatele) ning toote sildid ja sertifikaadid.

 

Vegan Trademark

Vegan Society on heategevusorganisatsioon ja maailma vanim veganorganisatsioon, mis asutati Ühendkuningriigis 1944. aastal. Vegan Society tutvustatud Vegan Trademark on registreeritud Euroopas, USA-s, Kanadas, Austraalias ja Indias ja seda kasutatakse kogu maailmas üle 22 000 tootel. Nende pühendunud ja kogenud veganmeeskond kontrollib iga toodet, tehes koostööd tootjate ja tarnijatega erinevatest valdkondadest, et tagada iga toote vastavus kõrgeimatele veganstandarditele. Vegan Trademark uuendatakse igal aastal tagamaks, et neil on ajakohane teave kõigi sertifitseeritud toodete kohta.

Cruelty Free

Cruelty Free

Age Protect pakub niisutust, toidab nahka ja pakub tõhusat UV-kaitset päikesekaitsefaktoriga 30. See hoiab ära valgusest põhjustatud naha vananemise ja tagab seeläbi sileda välimusega naha.

India babchi taime seemnetest ja lehtedest pärinev bakuchiol soodustab kollageeni tootmist ning sarnaselt retinooliga silub peeneid joonekesi ja kortse. Toiduainetööstuse (upcycling) kõrvalsaadus mustikaseemneõli toimib loodusliku sinise valguse filtrina ja toetab naha barjääri. Parim tahke näokreem niisutatud ja toidetud naha jaoks.
Kaitse säilitamiseks kandke meie Age Protect Solid Day kreemi mitu korda päeva jooksul.

Kliiniliselt tõestatud kaitse UVA/UVB valguse eest. Täiendatud loodusliku sinise valguse filtriga.

Kasutamine: kandke ringjate liigutustega tahket kreemi nahale. Seejärel hõõru kreem näppudega naha sisse.

 

Lisainfo
Koostisosad C12-15 Alkyl Benzoate Jojoba Esters Methyl Glucose Sesquistearate Cetyl Alcohol Dibutyl Adipate Cocos Nucifera (Coconut) Oil Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate Polyhydroxystearic Acid Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (ohutu filter Trinosorb S) Vaccinium Myrtillus Seed Oil Ethylhexyl Triazone Bakuchiol Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Dipalmitoyl Hydroxyproline Tocopherol Aqua (Water) Palmitic Acid Neopentyl Glycol Diethylhexanoate.
SKU 4063528036353
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Foamie
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideAge Reset SPF30 päikesekaitsega tahke vananemisvastane näokreem 35 gr
To Top