Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
EatSleepDoodle

Väljapestavad vildikad 20 tki

13,95 €
Laos
SKU
5060255291474
See lahe vildikakomplekt on lõbusas ja käepärases kinkekarbis ning sellel on 20 hämmastavat värvi, mis pakuvad veelgi rohkem disainivõimalusi! Joonistage ja värvige ükskõik millisele Eatsleepdoodle'i tekstiilile või tegelikult igale pestavale tekstiilile, seejärel pista see lihtsalt masinasse, tint kaob ja see on uuesti kaunistamiseks valmis! EatSleepDoodle kunstnikuvildikad on üks parimaid kingitusi loomingulistele lastele ning need on ka ülipraktilised, ülimalt mitmekülgsed ja superpestavad! Vildikad on 2-poolsed, peenema ja paksema otsaga.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Plastivaba ehitusmäng Binabo (must ja valge, 60 osa) Eelmine Plastivaba ehitusmäng Binabo (must ja valge, 60 osa)

See lahe vildikakomplekt on lõbusas ja käepärases kinkekarbis ning sellel on 20 hämmastavat värvi, mis pakuvad veelgi rohkem disainivõimalusi!
Joonistage ja värvige ükskõik millisele Eatsleepdoodle'i tekstiilile või tegelikult igale pestavale tekstiilile, seejärel pista see lihtsalt masinasse, tint kaob ja see on uuesti kaunistamiseks valmis!

EatSleepDoodle kunstnikuvildikad on üks parimaid kingitusi loomingulistele lastele ning need on ka ülipraktilised, ülimalt mitmekülgsed ja superpestavad!

Vildikad on 2-poolsed, peenema ja paksema otsaga.

Lisainfo
SKU 5060255291474
materjal 100% puuvillane
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd EatSleepDoodle
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideVäljapestavad vildikad 20 tki
To Top