Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
EatSleepDoodle

Taaskasutatav Värvi ja Õpi pinal Läheme muisnasjutumaale

16,95 €
Laos
SKU
Taaskasutatav värvitav pinal Läheme muisnasjutumaale
Avastage EatSleepDoodle värvilise pliiatsikotiga muinasjuttude ja legendide maagiline maailm! Komplekti kuulub ka 1 pakk vildikaid. Esinevad rüütlid, draakonid, printsessid, ükssarved, näkid ja kõik teie lemmikjuttude tegelased alates Tuhkatriinust kuni Robin Hoodi, Kuldvillaku ja kuningas Arthurini. Lapsed saavad nautida värvimisseiklust, süvenedes põnevatesse muinasjuttudesse, müütidesse ja legendidesse, kasutades kaasasolevat väljapestavate pastakate komplekti. Saate isegi kirjutada oma loo tagaküljel olevale kaunile "raamatu" trükisele – see sobib suurepäraselt loominguliseks kirjutamiseks! Soojal masinpesul kaob vildika tint täielikult ja on valmis lõputuks muinasjutuliseks värvimisrõõmuks! Suurepärane säästlik muinasjutukink, printsessikingitus ja loominguline kirjutamiskingitus lastele – ideaalne sünnipäevadeks, pidustusteks, koolikinkimiseks või loominguliseks koduseks lõbutsemiseks.

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

Plastivaba ehitusmäng Binabo (must ja valge, 60 osa) Eelmine Plastivaba ehitusmäng Binabo (must ja valge, 60 osa)

Avastage EatSleepDoodle värvilise pliiatsikotiga muinasjuttude ja legendide maagiline maailm!

Komplekti kuulub ka 1 pakk vildikaid.

Esinevad rüütlid, draakonid, printsessid, ükssarved, näkid ja kõik teie lemmikjuttude tegelased alates Tuhkatriinust kuni Robin Hoodi, Kuldvillaku ja kuningas Arthurini. Lapsed saavad nautida värvimisseiklust, süvenedes põnevatesse muinasjuttudesse, müütidesse ja legendidesse, kasutades kaasasolevat väljapestavate pastakate komplekti. Saate isegi kirjutada oma loo tagaküljel olevale kaunile "raamatu" trükisele – see sobib suurepäraselt loominguliseks kirjutamiseks!

Soojal masinpesul kaob vildika tint täielikult ja on valmis lõputuks muinasjutuliseks värvimisrõõmuks!

Suurepärane säästlik muinasjutukink, printsessikingitus ja loominguline kirjutamiskingitus lastele – ideaalne sünnipäevadeks, pidustusteks, koolikinkimiseks või loominguliseks koduseks lõbutsemiseks.

Lisainfo
SKU Taaskasutatav värvitav pinal Läheme muisnasjutumaale
materjal 100% puuvillane
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd EatSleepDoodle
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideTaaskasutatav Värvi ja Õpi pinal Läheme muisnasjutumaale
To Top