Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
O Brand

Orgaanilisest puuvillasest Kleit Ö Pink

Alates 39,95 €
Laos
SKU
Orgaanilisest puuvillasest kleit Pink
Ökopuuvillane mugav stiilne ja sportlik T-särk stiilis kleit on toode, mis on valmistatud orgaanilisest puuvillast vastavalt kõrgetele keskkonna- ja eetikastandarditele. Selle toote kangas on GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tähendab, et toote valmistamiseks kasutatud puuvill on kasvanud ilma ohtlike kemikaalide kasutamiseta. Lisaks on selle T-särgi kleidi kangas OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud, mis tähendab, et see on testitud kahjulike ainete suhtes ja on ohutu inimestele. Kleit on valmistatud vastavalt tellimusele, et vältida ületootmist ja seeläbi vähendada jäätmete hulka ning toetada jätkusuutlikku eluviisi. See T-särk stiilis kleit on loodud mugavuse ja stiili kombinatsiooniks. Selle sportlik disain sobib ideaalselt aktiivseks eluviisiks ja sobib erinevateks sündmusteks. Kleidil on mugav lõige ja see sobib hästi kandmiseks erinevate riietega, nagu näiteks tennised või sandaalid, et luua erinevaid stiile. Kokkuvõtlikult, see ökopuuvillane mugav stiilne ja sportlik T-särk stiilis kleit on kõrge kvaliteediga, vastutustundlikult valmistatud ja stiilne rõivatükk, mis sobib neile, kes hindavad keskkonnasõbralikke ja eetilisi valikuid, ilma et peaksid loobuma mugavusest ja stiilist.

Tarneaeg: 5 - 8 tööpäeva

Oeko-Tex Standard 100

Oeko-Tex Standard 100 on globaalselt tunnustatud tekstiilitoodete sertifitseerimissüsteem, mis kontrollib kahjulike ainete olemasolu. Sertifitseerimissüsteemi haldab rahvusvaheline tekstiilekoloogia uurimis- ja katseühing Oeko-Tex Association. Oeko-Tex Standard 100 eesmärk on tagada, et tekstiilitooted ei sisalda kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada inimeste tervist. Sertifitseerimine hõlmab laias valikus tekstiilitooteid, sealhulgas lõngu, kangaid, rõivaid, voodipesu, rätikuid ja palju muud. Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat antakse toodetele, mis vastavad sertifitseerimissüsteemi karmidele nõuetele. Sertifitseerimisprotsess hõlmab toote testimist erinevate kahjulike ainete suhtes, sealhulgas raskemetallide, kantserogeensete ja allergiat tekitavate värvainete, formaldehüüdi ja palju muu suhtes. Sertifikaat sisaldab ka katseid värvipüsivuse ja pH-väärtuse osas.

GOTS

GOTS (Global Organic Textile Standard) on rahvusvaheline standard, mis sätestab nõuded ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikele tekstiilitoodetele. GOTS standard hõlmab kogu tekstiilide valmistamise protsessi, alates tooraine tootmisest kuni toote valmistamise ja lõpptarbimiseni ning hõlmab ka kõiki tootmisetappe. GOTS standard nõuab, et kõik tekstiilitooted oleksid valmistatud orgaanilisest kiust ja vastaksid rangetele keskkonna- ja sotsiaalsetele standarditele. Sertifitseeritud toodetel ei tohi olla ohtlikke kemikaale ega toksilisi ühendeid, mis võivad kahjustada keskkonda või inimeste tervist. Lisaks peavad tootjad järgima töötajate õigusi, tagama õiglase ja turvalise töökeskkonna ning maksma õiglast palka. GOTS standardi järgimine tagab tarbijatele, et nad ostavad ökoloogiliselt ja sotsiaalselt vastutustundlikke tooteid, mis on toodetud keskkonnasõbralikul ja eetilisel viisil.

Orgaanilisest puuvillasest Kleit Ö Black Eelmine Orgaanilisest puuvillasest Kleit Ö Black

Ökopuuvillane mugav stiilne ja sportlik T-särk stiilis kleit on toode, mis on valmistatud orgaanilisest puuvillast vastavalt kõrgetele keskkonna- ja eetikastandarditele.

  • Kangas on GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tähendab, et toote valmistamiseks kasutatud puuvill on kasvanud ilma ohtlike kemikaalide kasutamiseta.
  • Lisaks on selle T-särgi kleidi kangas OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud, mis tähendab, et see on testitud kahjulike ainete suhtes ja on ohutu inimestele.
  • Kleit on valmistatud vastavalt tellimusele, et vältida ületootmist ja seeläbi vähendada jäätmete hulka ning toetada jätkusuutlikku eluviisi.
  • See T-särk stiilis kleit on loodud mugavuse ja stiili kombinatsiooniks. Selle sportlik disain sobib ideaalselt aktiivseks eluviisiks ja sobib erinevateks sündmusteks.
  • Kleidil on mugav lõige ja see sobib hästi kandmiseks erinevate riietega, nagu näiteks tennised või sandaalid, et luua erinevaid stiile. Kokkuvõtlikult, see ökopuuvillane mugav stiilne ja sportlik T-särk stiilis kleit on kõrge kvaliteediga, vastutustundlikult valmistatud ja stiilne rõivatükk, mis sobib neile, kes hindavad keskkonnasõbralikke ja eetilisi valikuid, ilma et peaksid loobuma mugavusest ja stiilist.

Ö bränd on tähendusrikas ja südamlik Eesti ettevõte, mis sümboliseerib loodust, maalähedust ja maa austamist. Nende kaasaegsed, stiilsed ja funktsionaalsed tooted peegeldavad Eesti rikkalikku pärandit ning loovad harmoonilise sideme inimese ja looduse vahel. Olles loodud perekonna poolt, jätkab see bränd ka edaspidi oma missiooni looduslähedase eluviisi edendamisel ning inspireerib inimesi tundma ja hoidma Eesti ilusat loodust.

Lisainfo
SKU Orgaanilisest puuvillasest kleit Pink
materjal 100% orgaaniline puuvill
Värv PINK
Bränd Ö
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaanilisest puuvillasest Kleit Ö Pink
To Top