Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
UUS
O Brand

Orgaanilisest puuvillasest unisex pusa kapuutsiga Ö Burgundy

Alates 64,95 €
Laos
SKU
Orgaanilisest puuvillasest unisex pusa kapuutsiga Ö Burgundy
Ö kapuutsiga ökopuuvillane pusa on valmistatud kõrgekvaliteedilisest orgaanilisest puuvillast vastavalt keskkonna- ja eetikastandarditele. Selle toote kangas on GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tagab, et puuvill on kasvanud ilma ohtlike kemikaalide kasutamiseta. Lisaks sisaldab see pusa polüester kangasegusid, mis aitab vältida väljavenimist ja säilitada pusa head välimust pikemalt. Polüester segatakse puuvillaga, et saavutada parim tasakaal mugavuse ja vastupidavuse vahel. Samuti on selle pusa kangas OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud, mis tähendab, et see on testitud kahjulike ainete suhtes ja on ohutu inimestele. Ö kapuutsiga ökopuuvillane pusa on disainitud nii, et see oleks mugav ja vastupidav ning sobiks ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Pusa on valmistatud vastavalt tellimusele, et vältida ületootmist ja seeläbi vähendada jäätmete hulka ning toetada jätkusuutlikku eluviisi. Pusa on varustatud mugava kapuutsiga ja kängurutaskutega, mis muudavad selle kandmise veelgi mugavamaks. Ö bränd tähendusrikas ja südamlik Eesti ettevõte, mis sümboliseerib loodust, maalähedust ja maa austamist. Nende kaasaegsed, stiilsed ja funktsionaalsed tooted peegeldavad Eesti rikkalikku pärandit ning loovad harmoonilise sideme inimese ja looduse vahel. Olles loodud perekonna poolt, jätkab see bränd ka edaspidi oma missiooni looduslähedase eluviisi edendamisel ning inspireerib inimesi tundma ja hoidma Eesti ilusat loodust.

Tarneaeg: 8 - 13 tööpäeva

Oeko-Tex Standard 100

Oeko-Tex Standard 100 on globaalselt tunnustatud tekstiilitoodete sertifitseerimissüsteem, mis kontrollib kahjulike ainete olemasolu. Sertifitseerimissüsteemi haldab rahvusvaheline tekstiilekoloogia uurimis- ja katseühing Oeko-Tex Association. Oeko-Tex Standard 100 eesmärk on tagada, et tekstiilitooted ei sisalda kahjulikke aineid, mis võivad kahjustada inimeste tervist. Sertifitseerimine hõlmab laias valikus tekstiilitooteid, sealhulgas lõngu, kangaid, rõivaid, voodipesu, rätikuid ja palju muud. Oeko-Tex Standard 100 sertifikaat antakse toodetele, mis vastavad sertifitseerimissüsteemi karmidele nõuetele. Sertifitseerimisprotsess hõlmab toote testimist erinevate kahjulike ainete suhtes, sealhulgas raskemetallide, kantserogeensete ja allergiat tekitavate värvainete, formaldehüüdi ja palju muu suhtes. Sertifikaat sisaldab ka katseid värvipüsivuse ja pH-väärtuse osas.

GOTS

GOTS (Global Organic Textile Standard) on rahvusvaheline standard, mis sätestab nõuded ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikele tekstiilitoodetele. GOTS standard hõlmab kogu tekstiilide valmistamise protsessi, alates tooraine tootmisest kuni toote valmistamise ja lõpptarbimiseni ning hõlmab ka kõiki tootmisetappe. GOTS standard nõuab, et kõik tekstiilitooted oleksid valmistatud orgaanilisest kiust ja vastaksid rangetele keskkonna- ja sotsiaalsetele standarditele. Sertifitseeritud toodetel ei tohi olla ohtlikke kemikaale ega toksilisi ühendeid, mis võivad kahjustada keskkonda või inimeste tervist. Lisaks peavad tootjad järgima töötajate õigusi, tagama õiglase ja turvalise töökeskkonna ning maksma õiglast palka. GOTS standardi järgimine tagab tarbijatele, et nad ostavad ökoloogiliselt ja sotsiaalselt vastutustundlikke tooteid, mis on toodetud keskkonnasõbralikul ja eetilisel viisil.

Ö kapuutsiga ökopuuvillane pusa on valmistatud kõrgekvaliteedilisest orgaanilisest puuvillast vastavalt keskkonna- ja eetikastandarditele. Selle toote kangas on GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifitseeritud, mis tagab, et puuvill on kasvanud ilma ohtlike kemikaalide kasutamiseta.
Lisaks sisaldab see pusa polüester kangasegusid, mis aitab vältida väljavenimist ja säilitada pusa head välimust pikemalt.
Polüester segatakse puuvillaga, et saavutada parim tasakaal mugavuse ja vastupidavuse vahel.
Samuti on selle pusa kangas OEKO-TEX Standard 100 sertifitseeritud, mis tähendab, et see on testitud kahjulike ainete suhtes ja on ohutu inimestele.

Ö kapuutsiga ökopuuvillane pusa on disainitud nii, et see oleks mugav ja vastupidav ning sobiks ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Pusa valmistatakse vastavalt tellimusele, et vältida ületootmist ja seeläbi vähendada jäätmete hulka ning toetada jätkusuutlikku eluviisi. Pusa on varustatud mugava kapuutsiga ja kängurutaskutega, mis muudavad selle kandmise veelgi mugavamaks.

Ö bränd tähendusrikas ja südamlik Eesti ettevõte, mis sümboliseerib loodust, maalähedust ja maa austamist. Nende kaasaegsed, stiilsed ja funktsionaalsed tooted peegeldavad Eesti rikkalikku pärandit ning loovad harmoonilise sideme inimese ja looduse vahel. Olles loodud perekonna poolt, jätkab see bränd ka edaspidi oma missiooni looduslähedase eluviisi edendamisel ning inspireerib inimesi tundma ja hoidma Eesti ilusat loodust.

Lisainfo
SKU Orgaanilisest puuvillasest unisex pusa kapuutsiga Ö Burgundy
materjal 80% orgaaniline puuvill, 20% taaskasutatud polüester
Värv RED
Bränd Ö
Write Your Own Review
Kirjuta tagasisideOrgaanilisest puuvillasest unisex pusa kapuutsiga Ö Burgundy
To Top