Kas vajad abi? +372 5647 6709
Tasuta transport kõikidele tellimustele
-15% sooduskood SUVI15
Friendly Organic

100% biolagunev pesugeel beebiriiete, allergikute, pere ja beebiriiete pesuks 1000 ml

9,95 €
Laost otsas
SKU
8680088181666
Friendly Organic pesugeel sobib suurepäraselt beebi riiete, riidest mähkmete, rätikute, tekkide jms pesuks. Toode sisaldab vaid naturaalseid taimepõhiseid koostisosi, mis vees lahustavad ja ei jäta peale pesu kangale ohtlikke jääke. Lõhnatu pesugeel on loodud mõeldes beebi õrna nahale aga sobib ideaalselt kogu pere riiete pesuks! Sobilik toode ka allergikutele! Vegan toode! Parima tulemuse saamiseks kasuta pesugeeli koos Friendly Organic plekieemaldajaga. Dermatoloogiliselt testitud ja sobib ka tundlikule nahale Sisaldab aloe vera ekstrakti Ei jäta pesule ohtlikke jääke Efektiivne kõikidel veetemperatuuridel Ei sisalda optilisi valgendajaid Ei sisalda lõhna- ega säilitusaineid Sisaldab kergesti lagunevaid puhastusaineid Kasutamine: Normaalsete plekkide puhul lisage 50 ml pesuvahendit. Pesugeel sobib nii värvilise kui ka valge pesu jaoks. Eraldage valged värvidest ja peske vastavalt kanga hooldusmärgise juhistele.
9,95/l

Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva

ICEA Eco Cleaners

ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) on Itaalia organisatsioon, mis pakub sertifitseerimist orgaanilistele ja keskkonnasõbralikele toodetele, sealhulgas kosmeetikale, puhastusvahenditele ja pesuvahenditele. Nende sertifikaadid tagavad, et tooted vastavad teatud kriteeriumidele, mis puudutavad keskkonnasäästlikkust, orgaanilist päritolu ja eetilisi tootmisprotsesse. ICEA bio sertifikaadi saamiseks peavad puhastustooted tavaliselt vastama teatud standarditele: Looduslikud ja orgaanilised koostisosad: ICEA sertifitseeritud puhastustooted sisaldavad tavaliselt suurt osa looduslikest ja orgaanilistest koostisosadest, mis pärinevad taastuvatest allikatest. Koostisained peaksid olema saadud säästvalt ning neid ei tohi loomadel testida. Keskkonnasõbralikud valemite: Tooted on formuleeritud, et vähendada keskkonnamõju, kasutades biolagunevaid ja keskkonnasõbralikke koostisosi. Need peaksid olema vabad karmidest kemikaalidest, sünteetilistest lõhnadest ja potentsiaalselt kahjulikest ainestest. Eetiline tootmine ja pakendamine: Tootmisprotsessid peavad järgima eetilisi standardeid, tagades õiglase tööjõu ning keskkonnasõbralikkuse. Pakendite puhul on tihti nõutud, et need oleksid taaskasutatavad või biolagunevad, et vähendada jäätmeid. ICEA sertifitseerimise konkreetne standard võib varieeruda sõltuvalt sellest, millist tüüpi toodet sertifitseeritakse. Ettevõtted, kes soovivad sertifikaati saada, peavad läbima põhjaliku hindamisprotsessi, et tagada nende standardite järgimine. Keskkonnasõbralikke ja eetilisi puhastustooteid otsivad tarbijad saavad otsida ICEA bio sertifikaadi märki toote pakendilt, et tuvastada tooted, mis vastavad nendele kriteeriumidele.

Eesti Allergialiit Tunnustab

Eesti Allergialiidu tunnustusmärk on märk, mis antakse toodetele või teenustele, mis vastavad Eesti Allergialiidu kehtestatud standarditele ja nõuetele allergiaga inimeste heaolu ja tervise kaitsmiseks. See märk näitab, et toode või teenus on läbinud allergiasõbralikkuse hindamise ning on sobiv kasutamiseks allergikutele või tundlikkusega inimestele. Märk võib hõlmata toodete koostisainete valikut, mis on vähem allergeensed, ning järgib keskkonna- ja ohutusstandardeid. Eesti Allergialiidu tunnustusmärk annab tarbijatele kindluse, et nad valivad tooteid, mis on testitud ja heaks kiidetud allergikutele sobivaks. See on oluline allergiahaigetele ja tundlikele inimestele, kes soovivad teha teadlikke valikuid allergiavastastes toodetes.

BPA vaba joogipudel Dinosaurus 600 ml Eelmine BPA vaba joogipudel Dinosaurus 600 ml

Friendly Organic pesugeel sobib suurepäraselt beebi riiete, riidest mähkmete, rätikute, tekkide jms pesuks. Toode sisaldab vaid naturaalseid taimepõhiseid koostisosi, mis vees lahustavad ja ei jäta peale pesu kangale ohtlikke jääke.

Lõhnatu pesugeel on loodud mõeldes beebi õrna nahale aga sobib ideaalselt kogu pere riiete pesuks! Sobilik toode ka allergikutele! Vegan toode!

Parima tulemuse saamiseks kasuta pesugeeli koos Friendly Organic plekieemaldajaga.

Dermatoloogiliselt testitud ja sobib ka tundlikule nahale
Sisaldab aloe vera ekstrakti
Ei jäta pesule ohtlikke jääke
Efektiivne kõikidel veetemperatuuridel
Ei sisalda optilisi valgendajaid
Ei sisalda lõhna- ega säilitusaineid
Sisaldab kergesti lagunevaid puhastusaineid
 

Kasutamine: Normaalsete plekkide puhul lisage 50 ml pesuvahendit. Pesugeel sobib nii värvilise kui ka valge pesu jaoks. Eraldage valged värvidest ja peske vastavalt kanga hooldusmärgise juhistele.

 

Lisainfo
SKU 8680088181666
Koostisosad Aqua (Water), Sodium Coceth Sulfate, Potassium Cocoate, Fatty Alcohol C 12-18 7 EO, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl/Myristyl Glucoside, Phenoxyethanol, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Potassium Hydroxide. *From Organic Farming Composition (EC 648/2004): 5 – 15%: anionic surfactants, soaps; <5%: non-ionic surfactants, amphoteric surfactants; Organic Aloe. Vera*. *From Organic Farming Fatty Alcohol Cl 2-C18 7 EO, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Lauryl/Myristyl Glucoside, Phenoxyethanol, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Lavandula Hybrida Oil*, Linalool, Potassium Hydroxide. *From Organic Farming Composition (Reg. 648/2004): 5-15%: anionic surfactants, soaps; <5%: non-ionic surfactants, amphoteric surfactants. Other components: perfume (Lavandula Hybrida Oil*), linalool. *From Organic Farming
Tagastatav/Vahetatav Jah
Bränd Friendly Organic
Write Your Own Review
Kirjuta tagasiside100% biolagunev pesugeel beebiriiete, allergikute, pere ja beebiriiete pesuks 1000 ml
To Top